Szukaj

Zenek Martyniuk w podręcznikach szkolnych! To nie jest żart. Zdjęcie z książki dowodem

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Internauci dotarli do szokujących informacji. Podczas przeglądania podręcznika dla dzieci, natrafili na słowa piosenki Zenka Martyniuka. Klasa disco polo to nie jedyne zaskoczenie w szkolnictwie.

Zenek Martyniuk jest związany ze sceną od lat. Zgromadził wokół siebie sporą grupę wiernych fanów, którzy przychodzą na jego koncerty. Stał się jednym z artystów, któremu chętnie proponowano występy w Telewizji Polskiej. Uświetniał koncerty Sylwestrowe, śpiewał w czasie tegorocznych wakacji.

Lider grupy Akcent zdobył ogromną popularność. Jego kolejne piosenki bardzo szybko stają się hitami. Jakby tego było mało, król doczekał się nawet filmu o sobie. Przebój Przez twe oczy zielone zna dosłownie każdy, nawet ten, kto nie należy do fanów Zenka. Wielu nie zdając sobie z tego sprawy, nieraz nuciło jej słowa w pracy, czy w domu. Okazuje się, że teraz sława Martyniuka doszła nawet do szkół. Internauci dotarli do podręcznika, w którym znajduje się gwiazdor.

Zenek Martyniuk w podręcznikach szkolnych

Jakiś czas temu do mediów dotarły doniesienia o powstaniu klasy z profilem disco polo. Wtedy myśleliśmy, że już nic nas nie zaskoczy. Jednak dziś na facebookowej stronie Kabaretu Smile trafiliśmy na coś, co przerosło nasze oczekiwania. Wygląda na to, że ministerstwo edukacji postanowiło docenić Zenka Martyniuka i to w bardzo nietypowy sposób.

Na kartach podręcznika do języka polskiego dla szóstych klas pojawiły się słowa, prawie jak te pochodzące z hitu Przez twe oczy zielone. Ciężko nie dopatrzeć się podobieństwa. Do tego pojawiło się również polecenie. Uczniowie mają za zadanie podkreślić wszystkie czasowniki i określić ich formy gramatyczne. Choć komicy nie byli do końca przekonani, czy zdjęcie podręcznika jest prawdziwe. To internauci w komentarzach natychmiast potwierdzili prawdziwość tych doniesień.

Odkąd zobaczyłem ciebie, nie tknę jadła ni napoju. Ciągle czuję się jak w niebie, podczas ćwiczeń nawet w boju. Co poradzę, Pani, na to, że ta miłość spadła na mnie. Daję swoje serce – za to, nie odmawiaj względów, nie! Przez twe oczy błękitne, błękitne zapomniałem, że dziś w szranki od rana miałem iść – brzmi fragment utworu, który jak wynika z zamieszczonej obok ilustracji, wykonuje zespół Akcentus.

Jeśli to prawda to spóźniliśmy się z Wielką Grą…

Opublikowany przez Kabareta Smilego Sobota, 12 września 2020

Czy wy jesteście tak samo zdziwieniu jak my?


Zenek Martyniuk w podręcznikach szkolnych

Zenek Martyniuk w podręcznikach szkolnych

Zenek Martyniuk w podręcznikach szkolnych

Zenek Martyniuk w podręcznikach szkolnych

Zenon Martyniuk

Zenon Martyniuk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×