Co słychać u syna Zenka Martyniuka? Z dnia na dzień zrobiło się o nim cicho. Teraz już wiemy dlaczego

Zenek Martyniuk Daniel Martyniuk

Zenek Martyniuk Daniel Martyniuk

Zenek Martyniuk opowiedział o wnuczce. Wypowiedział się też na temat swojego syna, Daniela i jego małżeństwa. Czy udało mu się pokonać kryzys?

Zenek Martyniuk, to piosenkarz, który ze sceną związany jest od lat. W tym czasie udało mu się stworzyć kilka prawdziwych hitów, wśród których warto wymienić tytuły takie jak m.in. Przez twe oczy oraz Przekorny los, które pomimo upływu czasu, brzmią nie tylko na koncertach zespołu Akcent, ale ich covery często przygrywają na rodzinnych uroczystościach.

Nic dziwnego, że piosenkarz doczekał się wielu fanów w całej Polsce, którzy z zainteresowaniem śledzą nie tylko jego karierę, ale także życie prywatne. Zapewne spora ich część wybierze się do kin na film biograficzny o artyście, który wkrótce trafi na ekrany. Zwiastun, który niedawno trafił do sieci, wywołał spore poruszenie wśród internautów.

Zenek Martyniuk o wnuczce i swoim synu. Czy Daniel Martyniuk pokonał kryzys?

Sporym zainteresowaniem cieszy się także życie prywatne Martyniuka. Artysta, by zaspokoić ciekawość swoich fanów, co jakiś czas udziela wywiadów, w których wyjawia niektóre tajemnice. W jednej z ostatnich rozmów opowiedział o swojej wnuczce, Laurze, która po dziadku odziedziczyła zainteresowanie do muzyki:

Jak słyszy muzykę, od razu zaczyna tańczyć, trudno ją zatrzymać. Bardzo żywo reaguje na muzykę. Syn z synową mówią, że uwielbia słuchać moich piosenek – wyznał w rozmowie z tygodnikiem Świat&Ludzie. 

Laura Martyniuk – córka Daniela

Laura Martyniuk – córka Daniela

Mężczyzna opowiedział też o swoim synu, Danielu. Chociaż jeszcze do niedawna jego małżeństwo wisiało na włosku, a mężczyzna ogłaszał w mediach społecznościowych, że odchodzi od żony, dziś po ich kryzysie nie ma śladu. Syn i synowa Zenka dobrze się dogadują i spełniają się w roli rodziców. Martyniuk pochwalił swojego syna, co może być dla niego zaskoczeniem:

Daniel i Ewelina świetnie sobie radzą jako rodzice, problemy w związku też mają za sobą, między nimi dobrze się dzieje.

Trzymamy kciuki, żeby między małżonkami zawsze dobrze się układało.

Zobacz także: Oszustwo Zenka Martyniuka na „Sylwestrze marzeń”! Wierni fani dopiero teraz to wypatrzyli


Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska podczas chrztu córki Laury

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska podczas chrztu córki Laury

Zenek Martyniuk z synem Danielem

Zenek Martyniuk z synem Danielem

Danuta Martyniuk i Daniel Martyniuk na zakupach w Vitkacu

Danuta Martyniuk i Daniel Martyniuk na zakupach w Vitkacu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×