Zenek Martyniuk przyłapany u wróżki! W ogniu pytań „Faktu” zdradził, o czym rozmawiali. To dopiero zaskoczenie

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk występował ostatnio w sopockiej Operze Leśnej, a po koncercie wybrał się na spacer. To, z kim się spotkał, zaskoczyło jego fanów.

Zenek Martyniuk to artysta, którego bez zastanowienia można nazwać królem polskiej muzyki disco polo. Już jako nastolatek założył pierwszy zespół o nazwie Akord. Pierwsze utwory grupy były nagrywane w piwnicy. Następnie początkujący muzyk dołączył do zespołu Centrum. W 1989 roku wraz z Mariuszem Anikiejem założył zespół Akcent, z którym już rok później wydał pierwszy album muzyczny. Na podstawie historii Martyniuka powstał nawet film o tytule Zenek, a w rolę charyzmatycznego lidera zespołu Akcent wcielił się Krzysztof Czeczot. Produkcja pojawiła się na ekranach w 2020 roku.

Dziś płyty króla disco polo sprzedają się jak świeże bułeczki, a przeboje takie jak Przez Twe Oczy Zielone, Królowa Nocy czy Życie to są chwile, są nieodłącznym elementem wielu imprez. Martyniuk przez lata trwania kariery zebrał pokaźne grono fanów, którzy towarzyszą mu podczas koncertów w całym kraju. Tak też stało się podczas ostatniego występu muzyka sopockiej w Operze Leśnej. Zespół Akcent jak zwykle dostarczył publiczności doskonałej zabawy i niezapomnianych wrażeń, rozgrzewając fanów do czerwoności.

Zenek Martyniuk z wizytą u wróżki

Uwagę wielu osób zwróciło jednak uwagę to, co wydarzyło się tuż po koncercie. Według najnowszego wydania Faktu artysta wybrał się na przechadzkę po pięknym i urokliwym miasteczku. Okazało się, że celem jego wyprawy nie było tylko zwiedzanie okolicy, ale także wizyta u zaprzyjaźnionej wróżki Rachelli, która jest bardzo popularna wśród polskich celebrytów.

Czyżby lider zespołu Akcent chciał poznać fakty na temat swojej przyszłości związanej z karierą lub życiem rodzinnym? Otóż nic bardziej mylnego, ponieważ jak przyznał sam Zenek Martyniuk, jego wizyta miała charakter wyłącznie prywatny, a wróżka Rachella jest jego dobrą znajomą.

To taka znajoma nasza wróżka, to było przyjacielskie spotkanie, nie było żadnych pytań – wyznał artysta na łamach Faktu.

Po spotkaniu z przyjaciółką muzyk wybrał się na długi, samotny spacer po plaży. Jak myślicie, o czym wtedy rozmyślał?


Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk - jego zęby dawniej

Zenek Martyniuk - jego zęby dawniej

Zenek Martyniuk - jego zęby dawniej

Zenek Martyniuk - jego zęby dawniej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×