Daniel Martyniuk wyrwał niezłą partię! Jego piękna żona ma pieniędzy jak lodu!

Zenek martyniuk syn

Zenek martyniuk syn

Zenek Martyniuk ożenił syna z milionerką

Co tam się wyprawiało! O ślubie Daniela Martyniuka Eweliny Golczyńskiej legendy będą krążyć jeszcze przez kilka kolejnych miesięcy. Wesele za milion, stoły uginające się od jedzenia, panna młoda w pięknej sukni i plejada gwiazd disco-polo, śpiewająca na żywo. Para młoda do kościoła jechała zabytkowym samochodem, w kopertach i prezentach zgarnęła niemal 800 tysięcy złotych, a kucharze na oczach gości przyrządzali owoce morza na grillu.

Tak wystawnego przyjęcia nie było w Polsce od dawna – ale trudno się dziwić, skoro Zenek Martyniuk nie żałował pieniędzy. Okazuje się jednak, że rodzice panny młodej również nie musieli tego robić. Jak donosi Super Express, Martyniuk wydał syna za najlepszą partię w Wielkopolsce. Ewelina pochodzi z bardzo bogatej rodziny. Jej rodzice prowadzą gospodarstwo rolne, a samej ziemi mają niemal 400 hektarów. Specjalizują się w hodowli gęsi reprodukcyjnej i rzeźnej, hodowli kaczek i indyków. Posiadają również firmę zajmującą się produkcją materiałów budowlanych.

Według danych uzyskanych przez tabloid, sama ziemia, na której stoi hodowla i zakłady Golczyńskich, warta jest 16 milionów złotych. A to dopiero początek wyliczanki. Daniel i Ewelina na pewno nie będą narzekać na niedostatek. Najważniejsze jednak, że ich rodziny naprawdę się polubiły:

Rodzice Eweliny polubili Daniela oraz jego rodziców. Przez ostatnie tygodnie w związku ze ślubem i weselem bardzo często bywali w Białymstoku i Grabówce. Zresztą Danusi i Zenka nie da się nie lubić, więc szybko wszyscy znaleźli wspólny język. Danusia zawsze była przychylna dziewczynom Daniela. Sama nie miała córki, więc chętnie chodziła z nimi na zakupy i rozmawiała na babskie tematy. Ewelinę, która jest miłą, piękną i delikatną dziewczyną, pokochała niemal od razu. Trzyma za nich kciuki – wyjawia tabloid

Pozostaje jedynie życzyć szczęścia na nowej drodze życia. 😉

Żona Daniela Martyniuka odblokowała Instagram! Boska Ewelina swoimi seksownymi fotkami mogłaby zawstydzić nawet Jessikę Mercedes!

Wesele za milion, a w prezentach kolejny? „Koperty” na weselu Daniela Martyniuka przejdą do historii!

Żona Daniela Martyniuka jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka!


Skąd pochodzi Ewelina Golczyńska (Martyniuk)?

Skąd pochodzi Ewelina Golczyńska (Martyniuk)?

Daniel Martyniuk z żoną Eweliną Golczyńską – ostatnie wspólne zdjęcie przed ślubem

Daniel Martyniuk z żoną Eweliną Golczyńską – ostatnie wspólne zdjęcie przed ślubem

Radek Liszewski był gwiazdą wieczoru na weselu syna Zenka Martyniuka

Radek Liszewski był gwiazdą wieczoru na weselu syna Zenka Martyniuka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×