Szukaj

Tak skromnie mieszka matka Zenka Martyniuka. TVP z kamerą w rodzinnym domu króla disco-polo

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk będzie gwiazdą kolejnego wydania programu Elżbiety Jaworowicz. Wokalista zaprosił kamery Sprawy dla reportera do rodzinnego domu na Podlasiu, w którym nadal mieszka jego mama Teresa.

Zenek Martyniuk jest niekwestionowaną gwiazdą muzyki disco-polo. Wokalista od kilku lat jest czołowym przedstawicielem tego nurtu muzycznego. Swoimi wykonaniami uświetnia największa muzyczne wydarzenia w kraju. Chyba nikt nie wyobraża sobie sylwestrowej nocy bez przeboju Przez twe oczy zielone. Ten przebój pozwolił artyście ugruntować swoją pozycję na scenie.

Martyniuk nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Dzięki swojej popularności i muzyce, jaką tworzy, dorobił się sporego majątku. W domu gwiazdora niczego nie brakuje, a jego żona znana jest z zamiłowania do luksusowych marek. Danuta Martyniuk ma w swojej garderobie produkty takich marek jak Fendi, Louis Vuitton, Burberry i wiele innych, które dla przeciętnego Polaka są raczej nieosiągalne. Król muzyki disco-polo nie zawsze jednak żył w luksusach.

Rodzinny dom Zenka Martyniuka. Jak mieszka mama króla disco-polo?

Życie artysty ciekawi jego fanów nie mniej niż jego twórczość. Jakiś czas temu na ekranach pojawił się nawet film, w którym mogliśmy zobaczyć, jak wyglądała droga Zenka do sławy. Premiera biograficznej produkcji Zenek odbyła się w lutym. Fenomenem wokalisty postanowiła zająć się także sama Elżbieta Jaworowicz, która poświęciła mu jeden z odcinków swojego programu.

Dziennikarka udała się z kamerą do rodzinnego domu artysty. Wokalista zespołu Akcent urodził się w bardzo skromnej chacie na Podlasiu. Do dzisiaj mieszka tam jego 73-letnia mama Teresa. Zenek często odwiedza seniorkę w rodzinnych Gredelach. Tym razem do rodzinnego domu zaprosił także kamery programu Sprawa dla reportera. Artysta włączył się w zbiórkę pieniędzy na leczenie chłopca pochodzącego z jego rodzinnych stron, a przy okazji pokazał, gdzie się wychowywał.

Mój reportaż jest próbą zrozumienia „fenomenu” Zenona Martyniuka. Jest powrotem do jego rodzinnych stron, których nigdy nie opuścił i jako „chłopak z sąsiedztwa” włączył się w pomoc choremu dziecku. Zenon wychował się z kotami na podlaskiej ziemi, która stanowi jego bazę i siłę – zdradza Super Expressowi Elżbieta Jaworowicz.

W materiale można zobaczyć, gdzie urodził się i mieszkał Zenek. Jego mama opowiedziała także, co najbardziej uspokajało go, gdy był dzieckiem.

Kota mu wrzucałam i z nim się bawił – mówi w materiale pani Teresa.

Rodzinny dom artysty jest bardzo skromny. Nadal stoją w nim kaflowe piece i daleko mu do luksusów, w których teraz żyje Zenek. Król disco-polo zapewnia jednak, że jego mamie niczego nie brakuje.

Mama czuje się dobrze. Żyje sobie spokojnie na wsi, ma czyste powietrze, swoje ulubione zajęcia i oczywiście koty – mówi Zenek.

Materiał z rodzinnego domu Martyniuka zobaczymy już w czwartek o godzinie 21.40. W programie swoją premierę będzie miał także klip do najnowszej piosenki Zenka – Nie wolno zabić tej miłości.


Zenek Martyniuk rodzinny dom - materiały prasowe TVP

Zenek Martyniuk rodzinny dom - materiały prasowe TVP

Zenek Martyniuk rodzinny dom - materiały prasowe TVP

Zenek Martyniuk rodzinny dom - materiały prasowe TVP

Zenek Martyniuk rodzinny dom - materiały prasowe TVP

Zenek Martyniuk rodzinny dom - materiały prasowe TVP

Dodaj komentarz

  • Gośćkama pisze:

    Spokojnie. Mama p. Zenka jest szczęśliwa w tym domu i napewno by go nie zamieniła na źaden „palac”!Gdy nie darady sama sie „obsłuźyć”bedzie miala opieke i swoich bliskich w zasiegu ręki!Bo dzieci dobrze wychowala ,wyniosly miłość ,wiarę ,zasady i dobro .!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×