Zenek Martyniuk rozgadał się o ślubie Daniela i Faustyny. Zapłaci drugi raz za wesele syna?

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk udzielił szczerego wywiadu dla tabloidu. Król disco-polo rozgadał się o drugim ślubie syna. Czy tym razem też zapłaci za wesele Daniela?

Zenek Martyniuk przez lata obecności na scenie wyrósł na prawdziwą gwiazdę disco-polo. Karierę zaczynał w zespole Akcent, a później rozpoczął solową drogę. To dzięki niemu taneczne rytmy weszły na salony, a ten nurt muzyczny zaczął pojawiać się na największych imprezach muzycznych w kraju. Chociaż na karierę zdecydowanie nie może on narzekać, to muzyk musiał zmierzyć się z problemami w życiu prywatnym.

Sporo trosk sprawił mu jego jedyny syn Daniel. Młody mężczyzna miał problemy z prawem i kilka razy stawał przed sądem. Wydawało się, że ustatkuje się, gdy zdecydował się na ślub z Eweliną Golczyńską. Para kilka miesięcy po ceremonii doczekała się córeczki, ale uczucie nie przetrwało zbyt długo. Rozeszli się z wielkim hukiem, a media rozpisywały się o ich kłótniach.

Zenek Martyniuk o drugim ślubie syna. Zapłaci za wesele Daniela?

Daniel po rozstaniu z Eweliną niemal natychmiast wrócił do swojej poprzedniej dziewczyny. Zaczął spotykać się z Faustyną i zdaje się, że ich uczucie kwitnie. W social mediach pojawiły się zdjęcia ze wspólnych wakacji w Chorwacji. Niedawno syn muzyka świętował 33. urodziny, a z tej okazji ukochana urządziła mu przyjęcie i przygotowała tort.

Daniel i Faustyna są teraz bardzo szczęśliwi, co widać nawet po tym, jak na siebie patrzą – zdradził w Super Expressie kolega zakochanych.

Zdaje się, że relacja tej pary zaczyna wchodzić w kolejny, bardzo poważny etap. W związku z tym tabloid postanowił skontaktować się z Zenkiem i zapytać o życie uczuciowe jego syna. Chociaż muzyk przyznaje, że cieszy się szczęściem syna, to nie ma zamiaru dokładać się do kolejnego wesela.

Cieszę się, że u Daniela wszystko się układa. Szczerze mówiąc, to nie wtrącam się w jego życie i w jego wybory. Jest dorosły… A wesele? Już bym nie zrobił. Czasy się zmieniają. Myślę, że ludziom do szczęścia niepotrzebne jest małżeństwo ani huczne przyjęcie. Zresztą dużo czasu nie minęło od poprzedniego – skomentował dla Super Expressu.

Przypomnijmy, że Daniel i Ewelina pobrali się w 2018 roku podczas bardzo hucznej uroczystości. Rodzice muzyka zorganizowali wesele jak z bajki, na które wydali kilkaset tysięcy złotych. Minęły zaledwie dwa lata, a para była już po rozwodzie. Tym razem syn króla disco-polo sam będzie musiał zorganizować sobie wesele, jeśli zdecyduje się oświadczyć Faustynie.


Daniel Martyniuk i Faustyna

Daniel Martyniuk i Faustyna

Daniel Martyniuk i Faustyna

Daniel Martyniuk i Faustyna

Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny (fot. YouTube)

Ślub Daniela Martyniuka i Eweliny (fot. YouTube)

Komentarze

 • Gość pisze:

  może rzeczywiście będzie szczęśliwy z tą Faustyną są w tym samym wieku Ewelinę traktował jak małolatę z którą może robić co chce a tej jak widać się słucha zobaczymy co z tego wyniknie

 • Lolek pisze:

  No i dobrze że Zenek nie będzie finansował wesela syna chce to niech sam zarobi i wyprawi swoje wesele .Zenek powinien odciąć Pępowine

 • Gość pisze:

  Moim zdaniem Zenek po prostu „wybrnął”, żeby nie narażać się katolikom i wyborcom PISu, dla których przecież głównie tworzy swoje piosenki. Bo przecież po rozwodzie nie da rady zrobić drugiego ślubu kościelnego, od nowa wałkowałoby się poprzednie skandale itd. Ale pod względem wzorca dla syna to błąd, bo Faustynie należy się małżeństwo takie samo, jak pierwszej żonie. Inaczej zawsze będzie traktowana jak jakaś narzucająca się kochanka. A to przecież ona od dawna dba o tego żenującego chłoptasia.

 • Gość pisze:

  Zenek po prostu „wybrnął”, żeby nie narażać się katolikom i wyborcom PISu, dla których przecież głównie tworzy swoje piosenki. Bo przecież po rozwodzie nie da rady zrobić drugiego ślubu kościelnego, od nowa wałkowałoby się poprzednie skandale itd. Ale pod względem wzorca dla syna to błąd, bo Faustynie należy się małżeństwo takie samo, jak pierwszej żonie. Inaczej zawsze będzie traktowana jak jakaś narzucająca się kochanka. A to przecież ona od dawna dba o tego żenującego chłoptasia.

 • Gość pisze:

  Jemu jest terapia potrzebna, a nie związek. To jest chory \'facet\'.
  Pozdrowienia dla Eweliny. Ciesz się życiem dziewczyno! Ciesz się zdrowiem i szansą na szczęśliwe życie! Powodzenia!

 • Gość pisze:

  Trzeba być ciężka Idiotka, żeby się zadawać z takim kolesiem.

 • Gość pisze:

  Zdrowia trzeba było zrobic tak kazda 99% baba szpera w portfelu starego a 1% chłopa szpera w torebce starej ha ha wszystko odwrotnie i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×