Zenek Martyniuk przeżywa dramat. Mowa o jego wnuczce. O tym król disco polo może na razie zapomnieć

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk

Zenek Martyniuk przeżywa dramat. Chciał zrobić piękną rzecz dla swojej wnuczki Laury, jak podaje jeden z tabloidów, może o tym zapomnieć.

Zenek Martyniuk w 1989 roku założył zespół AkcentPomysł okazał się być strzałem w dziesiątkę. Przez kolejne lata grupa stworzyła przeboje, które uświetniają mniejsze i większe imprezy. Wśród nich warto wymienić takie tytuły jak m.in. Przez twe oczy zielone oraz Prawdziwa miłość to ty. 

Martyniuk cieszy się sporą popularnością. Dowodem może być fakt, że jest zapraszany na koncerty i ważne imprezy. Był jedną z gwiazd, które swoją obecnością uczciła koncert sylwestrowy w TVP. Jego występ przed telewizory przyciągnął prawdziwe tłumy widzów.

Zenek Martyniuk nie urządzi urodzin Laury. Dlaczego?

O ile w życiu zawodowym Zenka układa się świetnie, o tyle w prywatnym nie brakuje perturbacji. Do niedawna jego syn, Daniel, regularnie gościł w kolorowej prasie. Powodem był fakt, że tuż po rozwodzie z żoną, Eweliną, wyciągał na wierzch brudy z życia prywatnego. Dotarło do niego jednak, że robi źle. Publicznie przeprosił za zachowanie i obiecał poprawę.

Chociaż małżeństwo syna dobiegło końca, Zenek Martyniuk dba o to, by utrzymywać kontakty ze swoją wnuczką, Laurą. Co jakiś czas do niej dzwoni. Muzyk chciałby częściej widywać się z dziewczynką, jak donosi Super Express, nie jest to jednak możliwe. Wszystko przez pandemię koronawirusa:

Zenek i Danusia chcieliby jeździć do Laury jak najczęściej, ale rodzice Eweliny boją się wizyt gości w czasie pandemii. Doskonale wiedzą, że Zenek spotyka się z ludźmi, grywa koncerty dla telewizji, więc naraża na zakażenie koronawirusem nie tylko siebie, ale i rodzinę.

Król disco polo ponoć przeżywa dramat. Planował urządzić dziewczynce spektakularne przyjęcie urodzinowe, o tym także może zapomnieć:

Gromadzić się nie wolno, dlatego o dużym przyjęciu urodzinowym wszyscy muszą zapomnieć.

Osoba z otoczenia muzyków zdradza w tabloidzie, że Ewelina z córką nie przyjadą też tak szybko do Białegostoku. Powodem ma być fakt, że Daniel rzekomo spotyka się z Faustyną. Mama Laury chce uniknąć niepotrzebnej konfrontacji:

Może i by Ewelina przyjechała z Laurą na trochę do Zenka i Danki, ale nie chce konfrontacji z Faustyną. Daniel coraz częściej widywany jest na mieście ze swoją dawną miłością. Niedawno Faustyna była w Białowieży, gdzie Martyniukowie mają drugą posiadłość.

Wygląda więc na to, że Martyniukowie na spotkanie z ukochaną wnuczką będą musieli jeszcze trochę poczekać.


Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Ewelina Golczyńska z córką w świątecznej sesji

Ewelina Golczyńska z córką w świątecznej sesji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×