Zenek Martyniuk zmienił fryzurę. Świąteczną metamorfozą pochwalił się na Instagramie

Zenek Martyniuk metamorfoza, fryzura

Zenek Martyniuk metamorfoza, fryzura

Zenek Martyniuk przeszedł metamorfozę. Król disco polo, chociaż od lat miał niemal tę samą fryzurę, udał się do fryzjera. Jego nowy wizerunek pokazał syn Daniel. 

Wiosennych metamorfoz ciąg dalszy. Do osób, które w ostatnim czasie zdecydowały się odświeżyć nieco swój wizerunek dołączył Zenek Martyniuk. Król disco-polo, który na co dzień mieszka w Białymstoku, udał się do stołecznego stylisty fryzur. Okazuje się, że to właśnie w Warszawie stacjonuje jego ulubiony fryzjer, o czym poinformował syn muzyka, Daniel.

Mężczyzna od dawna strzyże artystę, doskonale więc wiedział, co ma zrobić. Spec od wizerunku skrócił włosy po bokach, pozostawiając tym razem nieco dłuższą grzywkę. Tuż po nim na fotelu zasiadł Daniel Martyniuk, który także przyciął włosy na święta. Prosto od fryzjera panowie udali się na nagranie telewizyjnego show.

Okazuje się jednak, że występ przed kamerami to niejedyna okazja, dla której Zenon postanowił odświeżyć swój wizerunek. Zbliżają się święta wielkanocne, w trakcie których zostanie ochrzczona wnuczka lidera grupy Akcent. Wcale się nie dziwimy, że tata i dziadek tego dnia chcą prezentować się doskonale. Niewykluczone, że w szczególnej chwili towarzyszyć im będą paparazzi.

Przypomnijmy, że od niedawna w rodzinie Martyniuków panuje prawdziwa sielanka. Całkiem niedawno Daniel wyciągnął rękę na zgodę do swoich teściów, z którymi znowu ma świetny kontakt.

Zobacz: Daniel Martyniuk z nieprzyzwoicie bogatą mamą przyłapani na zakupach! Buszowali w najdroższych sklepach w Polsce!

Zobacz: Jest happy end! Daniel Martyniuk pogodził się z żoną i teściami! Publiczne przeprosiny pokazał na Instagramie!

Zobacz: Syn Zenka Martyniuka już za chwilę zostanie milionerem! Bystry Daniel wpadł na genialny pomysł błyskawicznego zdobycia fortuny! Robi to dla swojej żony i dziecka?


Zenek Martyniuk zmienił fryzurę

Zenek Martyniuk zmienił fryzurę

Zenek Martyniuk z synem Danielem

Zenek Martyniuk z synem Danielem

Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk - nowe fryzury

Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk - nowe fryzury

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×