Smutne doniesienia na temat matki Zenka Martyniuka. Było o włos od najgorszego

Zenek Martyniuk z mamą

Zenek Martyniuk z mamą

Zenek Martyniuk przeżywał dramatyczne chwile. Jego mama, Teresa Martyniuk miała zawał. Jaki jest jej obecny stan zdrowia?

Zenek Martyniuk z disco polo związany jest od lat. Od momentu, w którym został wokalistą zespołu Akcent, powstało wiele ponadczasowych hitów, które do dziś grywane są w czasie mniejszych lub większych imprez. Muzyk cieszy się sporą popularnością wśród fanów, którzy przychodzą na niemal każdy jego koncert i wraz ze swoim idolem, bawią się w rytm znanych przebojów.

To dla nich przygotowano film Zenek, który opowiada historię wokalisty, chociaż nie wszystkie wątki są zgodne z rzeczywistością. Niedawno odbyła się premiera, która przyciągnęła wiele znanych osób. Nie brakowało też bliskich artysty, którzy wspierali go, jak tylko mogli.

Teresa Martyniuk przeszła zawał. Matka Zenka Martyniuka leżała w szpitalu

Wśród nich była Teresa Martyniuk, mama Zenka, która pozowała u boku syna. Ubrana w czerwoną sukienkę, stawała do zdjęć fotoreporterów i trzeba przyznać, wyglądała jak prawdziwa gwiazda.

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Teresa Martyniuk, mama Zenka Martyniuka, na premierze filmu „Zenek”. Jak wyglądała podczas oficjalnego pokazu filmu?

Chociaż podczas premiery wydawało się, że matka Zenka jest w doskonałej formie, kobieta miesiąc temu przeszła zawał. Była w domu na Podlasiu. Niespodziewanie poczuła kłucie w klatce piersiowej i duszności. Kazała zadzwonić córce po karetkę i po swojego syna:

Syn z synową zdążyli przyjechać jeszcze przed karetką pogotowia i razem pojechaliśmy do szpitala. – wyznała Martyniuk w rozmowie z tygodnikiem Na żywo.

Pani Teresa spędziła tam prawie tydzień. Przy wypisie otrzymała skierowanie na dalszą rehabilitację w pobliskim Supraślu. Skupia się na powrocie do pełni zdrowia, właśnie dlatego ostatnio odpuściła urodziny małej Laury.

Rehabilitacja ważna rzecz, a Danielek, kochane dziecko obiecał, że mnie z żoną i Laurą odwiedzi. Poczekam na nich – dodała Martyniuk.

Trzymamy kciuki za jak najszybszy powrót do pełnej sprawności.

Zobacz także: W małżeństwie syna Martyniuka wcale nie jest tak kolorowo jak mówi Zenek. Wypłynęły sensacyjne fakty


Zenek Martyniuk z mamą

Zenek Martyniuk z mamą

Zenek Martyniuk z mamą, żoną i siostrą

Zenek Martyniuk z mamą, żoną i siostrą

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×