Szukaj

Sąsiedzi donieśli tabloidowi na Zenka Martyniuka. Nikt nie przypuszczał, że jest aż tak źle

Zenek Martyniuk i Daniel Martyniuk

Zenek Martyniuk i Daniel Martyniuk

Zenek Martyniuk jest załamany zachowaniem Daniela — donosi informator Plotka. Czy rodzice odetną syna od pieniędzy? Co udało się ustalić?

Daniel Martyniuk dwa lata temu wziął ślub z Eweliną. Para w krótkim czasie poinformowała, że spodziewa się narodzin dziecka. Chociaż wydawałoby się, że Laura scementuje związek rodziców, tak się nie stało. Małżonkowie niedawno podjęli decyzję o rozwodzie, który mają już za sobą.

Ewelina przybrała strategię milczenia i jedynie wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Jej były mąż jest bardziej rozmowny. Niedawno w Super Expressie zdradził, że na oku ma kolejną kandydatkę do swojego serca. Pomimo że jego małżeństwo zakończyło się z hukiem, nadal wierzy w prawdziwą miłość:

Nie straciłem wiary w miłość. Jestem pewien, że kiedyś zwiążę się z mądrą, uczciwą kobietą, która będzie mnie szczerze kochać za to, jaki jestem, i nie będą jej interesowały pieniądze mojego ojca, ale nie w Polsce. Marzę o normalnej rodzinie. Chciałbym mieć dzieci, które mógłbym wychowywać, patrzeć jak dorastają, bawić się z nimi i cieszyć. Może niedługo los znów się do mnie uśmiechnie – mówi Daniel.

Zenek Martyniuk jest załamany zachowaniem Daniela Martyniuka

Na temat rozwodu Daniela niejednokrotnie wypowiedziała się jego mama, Danusia, która stawała w obronie syna. Jak donosi Plotek, zupełnie inne zdanie w tej sprawie ma Zenek Martyniuk. Informator portalu podaje, że właśnie dlatego w rodzinie Martyniuków zdarzały się kłótnie:

Zenek jest załamany. Uważa, że Daniel powinien ponosić konsekwencje swoich wyborów i zacząć zachowywać się jak dorosły facet. Na tym tle dochodziło w ostatnich tygodniach do wielu kłótni z żoną, która mimo kolejnych afer, stała twardo po stronie syna. Ale nawet ona zrozumiała, że nie tędy droga. Oni w ogóle nie przejmują się reputacją i wizerunkiem, chcą tylko, żeby Daniel się uspokoił. Boją się, że sytuacja będzie eskalować i przez niego nie będą mieli kontaktu z wnuczką — komentuje osoba z otoczenia rodziny.

Chociaż rodzice Daniela zdają sobie sprawę z tego, jego zachowanie jest dalekie od ideału, na razie nie planują pozbawić go pieniędzy. Wiedzą, że przez to ich syn mógłby wylądować na ulicy. Tego by nie chcieli:

To raczej nie wchodzi w grę, w końcu to ich syn. Nie pozwolą, żeby wylądował na ulicy. Poza tym, próbowali już grać tą kartą w przeszłości i pomagało to tylko na chwilę.

Myślicie, że po tych doniesieniach młody Martyniuk weźmie się w garść i się ogarnie?


Zenek Martyniuk - Wakacyjna Trasa Dwójki, Nowy Targ

Zenek Martyniuk - Wakacyjna Trasa Dwójki, Nowy Targ

Danusia Martyniuk na premierze filmu o swoim mężu z drogą torebką

Danusia Martyniuk na premierze filmu o swoim mężu z drogą torebką

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Oj nic nie ginie !!! Zenkowa zarzuciła synowej pazerność i że złapała Danielka na ciąże !! To sprawdżmy na co Danka złapała i czyn to nie parcie na kase ?!!! Zenek z Danką biorą ślub 04.02.1989 rok po upływie 5 miesięcy i 27 dni przychodzi na świat owoc Danielek ,!!! To na co Zenek był złapany ? Lub to fenomenalny wcześniak !!! Zenek ucisz te swoje babsko,pokazała klase,rozmieniają dorobek Twój !!! Pogoń nieroba z domu,a Swoją ukróć smycz !!!

 • ILONA pisze:

  A co złego by się stało gdyby ten pasożyt wylądował na ulicy Dotknął by dna Może zaczął by się leczyć Terapia potrzebna jest całej rodzinie Bez tego nie będzie lepiej

 • Moni pisze:

  Kontaty z wnuczka teraz o tym myślicie? Myślę że czeka was jeszcze sprawa sądową o pozbawienie praw rodzicielskich i zakaz kontaktów.Niestety pańską żona mocno na to zapracowala.A swoja droga jak po takim opluwaniu synowiej pokazecie się jej na oczy?

 • Gość pisze:

  Straszna Danusia typowa teściowa jedza

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×