Danuta Martyniuk zapadła się pod ziemię. Już wiadomo, co działo się z nią przez ostatnie miesiące. Konieczna była pomoc

Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk przez ostatnie miesiące wycofała się z życia publicznego. Co działo się z nią przez ten czas? Jeden z tygodników podaje szczegóły.

Zenek Martyniuk w 1989 roku założył zespół Akcent i został jego liderem. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. W kolejnych latach grupa stworzyła przeboje, które aktualnie są grywane podczas mniejszych i większych wydarzeń. Wśród nich warto wymienić m.in. Przez twe oczy zielone oraz Prawdziwa miłość to ty. 

Inspiracją dla Zenka przy tworzeniu nowych piosenek jest jego ukochana Danusia. Podobno Martyniuk zakochał się w swojej żonie od pierwszego wejrzenia. Poznali się w 1987 roku podczas majówki w Grabowcu, niedaleko Bielska Podlaskiego. Co ciekawe, na początku muzyk spotykał się z dwiema dziewczynami jednocześnie. Ostatecznie związał się ze swoją aktualną żoną.

Martyniuk nie tylko ma szczęście w miłości i życiu zawodowym, ale także twardo stąpa po ziemi. Od dawna opłaca wysoką składkę emerytalną. Dzięki temu, gdy zejdzie ze sceny, nie będzie się musiał martwić o swoje finanse.

Zobacz: Martyniuk po zakończonej karierze będzie żył jak król. Maryla o takiej emeryturze może pomarzyć

Zenek Martyniuk i Danusia chodzą do psychologa. Dlaczego?

Zenek i Danusia doczekali się jednego syna, Daniela. Potomek przez swoje zachowanie co jakiś czas staje się bohaterem kolorowej prasy. Tak jak niedawno, gdy ponownie zasiadł na ławie oskarżonych. Tym razem usłyszał wyrok za znieważenie policjantów. Przy okazji wyszło na jaw, ile zarabia i czym się zajmuje zawodowo (więcej tutaj).

Rodzice nie towarzyszyli mężczyźnie w sądzie. Chociaż Zenek Martyniuk co jakiś czas pojawia się publicznie, jego żona nie jest z nim widywana. Na żywo donosi, że Martyniukom była potrzebna pomoc. Przez stres związany z Danielem podjęli ważną decyzję – od jakiegoś czasu korzystają z usług psychologa. Tygodnik podaje, że mają dość medialnej nagonki i ciągłego tłumaczenia syna. Podobno niedawno w domu Zenka i Danuty odbył się obiad, w którego trakcie Daniel musiał obiecać, że zmieni swoje zachowanie.

Przed Danielem podobno jeszcze jedna kluczowa rozmowa. Magazyn podaje, że jego babcia, Teresa, podobno chce wpłynąć na swojego wnuka i postara się przemówić mu do rozsądku. O tym, czy przyniesie to rezultaty, przekonamy się za jakiś czas.


Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk, Jacek Kurski

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk, Jacek Kurski

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Danuta Martyniuk jest traktowana jak królowa. Zenon Martyniuk po 30 latach małżeństwa nadal obsypuje ją prezentami

Danuta Martyniuk jest traktowana jak królowa. Zenon Martyniuk po 30 latach małżeństwa nadal obsypuje ją prezentami

Komentarze

  • Gość pisze:

    Powinni jak najszybciej odsunąć tego narcyza od kasy i litowania się nad wyrodnym synem chodziby to barfzo bolało. On nie ma litości dls nich.

  • Anna pisze:

    Żal mi Ich. Chcieli jak najlepiej dla syna, ale coś Im nie wyszło, że aż przykro patrzeć na to wszystko. Miejmy nadzieję, że porady psychologa pomogą Im zrozumieć i odnaleźć się w tej trudnej sytuacji. Powodzenia!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×