Szukaj

Martyniuk mocno zaszedł za skórę TVP. Prezes jest wściekły. To koniec króla disco polo w telewizji publicznej?

Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk

Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk nie będzie promowany przez Telewizję Polską? Informator Plejady, związany ze stacją podaje zaskakujące informacje. Co udało się mu ustalić?

Zenek Martyniuk jest związany ze sceną od lat. Zgromadził wokół siebie sporą grupę wiernych fanów, którzy przychodzą na jego koncerty. Stał się jednym z artystów, któremu chętnie proponowano występy w Telewizji Polskiej. Uświetniał koncerty Sylwestrowe, śpiewał w czasie tegorocznych wakacji.

Zenek Martyniuk zniknie z TVP?

Czyżby dobra passa Zenka dobiegła końca? Osoba z otoczenia muzyka donosi Plejadzie, że Martyniuk zaszedł za skórę szefostwu TVP. Mowa o Danielu, który w weekend wydał oświadczenie nawołujące do likwidacji rządu. Pisał w nim:

Dość błazenady! Ile będziemy się zgadzać na maski? Noszenie fałszywych znaków podporządkowania? LGBT. Mydlicie ludziom oczy. Wszyscy piszą o badziewiu! Najważniejsza jest wolność, której nikt nie powinien nam zabierać. Zniszczyć rząd i władzę rządzącą, to z nimi powinna odbyć się ta walka! Stop kłótniom wszechpolskim, już raz rozebrano nam kraj w ten sposób. Zniszczyć rząd!

Taki apel nie wszystkim się spodobał. Jak podaje Plejada, wpis obił się szerokim echem w TVP. Chociaż król disco polo jest lubianą postacią, temat związany z jego synem jest podobno bardzo drażliwy. Dopóki atakował innych artystów, stacja mogła przymknąć na to oko. Gdy jednak uderzył w rząd, nie jest już tak wesoło:

Martyniuk Junior to tabu. Wszyscy wiedzą, jak jest, ale nikt się za bardzo nie wychyla. Mówi się, że prezes jest wściekły. Lubi Zenka, plus zainwestował w niego fortunę, ale to, co wyprawia jego syn, jest nie do przyjęcia. Dopóki obrażał innych artystów, nikt na to nie zwracał uwagi. Teraz sytuacja zmieniła się diametralnie. Nawoływanie do obalenia rządu nie przejdzie bez echa i na 100 procent odbije się na relacjach TVP z Zenkiem. To pewne – podaje informator Plejady.

Czy oznacza to koniec pokazywania Zenka w telewizji publicznej? Informator portalu jest o tym przekonany:

Nie ma innej opcji. Dla wszystkich jest to totalnie jasne.

Jesteście zaskoczeni takim obrotem spraw?


Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk - Wakacyjna Trasa Dwójki, Nowy Targ

Zenek Martyniuk - Wakacyjna Trasa Dwójki, Nowy Targ

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    A kto po pijaku nigdy nie powiedział czegoś głupiego po procentach, tym bardziej o polityce.

  • Gość pisze:

    Jaka gazeta, taki materiał, a po alkoholu to każdy mówi co mu przyjdzie do głowy…ale ile to ma wspólnego z rzeczywistością to wiadomo 😉

  • GośćMaryna pisze:

    A ja myślałam już ze „Oczy zielone ” będą nowym hymnem Polski tak prezes to pięknie śpiewał i przy Zenku się bawił.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×