To nie jest córka Putina? Zdjęcie wywołało burzę!

Kilka dni temu internet obiegło zdjęcie, przedstawiające ponoć córkę Władimira Putina, Maszę (zobacz: Córka Władimira Putina nie mieszka w Moskwie i… nie żyje tak, jakby życzył sobie tego jej ojciec. To zdjęcie sprawi jej wiele problemów.) Podobno dziewczyna 13 lat temu opuściła Rosję, a rok temu przeprowadziła się z Niemiec do Holandii. Mimo to rosyjskie władze długo utrzymywały, że kobieta mieszka i studiuje w Sankt Petersburgu.

Po katastrofie lotniczej boeinga 777, w której zginęło wielu Holendrów, a o którą media obwiniają rosyjskich separatystów, zdjęcie uśmiechniętej i zrelaksowanej Maszy posłużyło jako pretekst do zwoływania demonstracji. Pewne holenderskie ugrupowanie groziło nawet pikietą pod domem 29-letniej dziewczyny w Voorschoten.

Nieoczekiwanie kilka dni później w jednym z wywiadów Miss Puerto Rico z 2007 roku, Uma Blasini powiedziała, że tak naprawdę to ona jest na fotografii krążącej po sieci.

„Zostałam pomylona z córką prezydenta Rosji” – wyznała.

Ciężko w tej chwili ocenić, czy mówi prawdę, bo ostatnie oficjalne zdjęcie Maszy pochodzi z czasów, gdy miała 18 lat. Możliwe, że była Miss została opłacona, by skłamać, a na fotografii faktycznie jest córka Putina. Jedno jest pewne. Blondynka ze zdjęcia wzbudziła ogromne zainteresowanie.

Swoją drogą ciekawe co robi i gdzie naprawdę mieszka Masza Putin, i czy używa nazwiska ojca, czy ukrywa się pod innym?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×