Szukaj

Nowe zdjęcie Archiego WYCIEKŁO do sieci. Bliska osoba wrzuciła je i po chwili usunęła. Zachowały się kopie

Meghan Markle i książę Harry z Archiem

Meghan Markle i książę Harry z Archiem

Meghan i Harry bardzo rzadko pokazują swojego syna. Nie ma zbyt wielu zdjęć Archiego, a najnowsze pojawiło się w sieci tylko na krótko i zostało usunięte. Jenak w sieci nic nie ginie. Zobaczcie, jaki synek Sussexów jest już duży i jakie ma urocze rude włosy.

Odkąd okazało się, że Meghan i Harry udzielili wywiadu Oprah Winfery, w mediach jest ogromne zamieszanie. Telewizja CBS dawkuje emocje, pokazując zapowiedzi rozmowy, która wzbudza niesamowite zainteresowanie na całym świecie. Wielu spodziewa się, że padną słowa, które mogą nawet zachwiać monarchią.

Pojawiła się także kolejna fala artykułów, które uderzają bezpośrednio w Markle. Nie jest w nich przedstawiana w zbyt dobrym świetle, a raczej jako mącicielka i manipulatorka, która dla sensacji jest w stanie zrobić bardzo wiele. Wnuk królowej Elżbiety II i jego żona podobno zdecydowali się ujawnić wiele intymnych szczegółów swojego życia w Wielkiej Brytanii, a Markle nie przebiera w słowach, mówiąc o tym, co spotkało ją na dworze.

W obronie dobrego imienia Meghan stanęli jej przyjaciele. O tym, jaka jest naprawdę, powiedziała publicznie Lindsay Roth, a także kolega z W garniturach Patrick J. Adams. To jeszcze nie koniec. Głos postanowiła zabrać także Silver Tree i to ona pokazała najnowsze zdjęcie Archiego.

Nowe zdjęcie Archiego. Jak teraz wygląda syn Meghan i Harry’ego?

Siver Tree, producentka, reżyser i scenarzystka, przyjaciółka Meghan opublikowała kilka zdjęć i napisała kilka słów w obronie przyjaciółki.

Jest jedną z moich najbliższych i najdroższych. Jak wszyscy jej przyjaciele kocham ją szaleńczo. Jest przyjaciółką, która nalega na to, by zawsze wysłuchiwać szczegółów twojego życia, dnia, życia twoich dzieci, przed jej zwierzeniami.

Kadry, na których między innymi księżna pozuje z jej córką, podpisała:

To jest Meg. Prawdziwa osoba, a nie historia z okładki.

Wśród fotografii znalazło się ujęcie z Archiem na pierwszym planie, ale bardzo szybko zostało usunięte. Maluch ubrany jest w koszulkę w paski, a jego główkę zdobi burza rudych loków. Za nim widzimy Meghan, która ma na sobie sukienkę w podobny wzór, włosy przytrzymane opaską i uśmiecha się do osoby, która robi fotkę.

W zasadzie nie ma się co dziwić, że ujęcie z prawnukiem królowej Silver Tree usunęła, bo w zamieszaniu, jakie obecnie panuje przez wywiad jego rodziców z Oprah, najnowsze zdjęcie Archiego, to jak włożenie kija w mrowisko i dodatkowa pożywka dla hejtujacych Meghan i Harry’ego. Jednak sieć ma to do siebie, że tu nic nie ginie, a więc kopie już obiegły media i bez problemu można odnaleźć je na najróżniejszych stronach, w tym tych o rodzinie królewskiej.


Nowe zdjęcie Archiego

Nowe zdjęcie Archiego

Najnowsze zdjęcie Archiego

Najnowsze zdjęcie Archiego

Meghan, Harry i Archie — kartka świąteczna 2020

Meghan, Harry i Archie — kartka świąteczna 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×