Szukaj

Jak Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży świętowali pierwszą rocznicę ślubu? [FOTO]

Rocznica ślubu Hyżego i Popielewicz

Rocznica ślubu Hyżego i Popielewicz

Zdjęcia z rocznicy ślubu Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyżego

Dokładnie rok temu Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży wzięli ślub w tajemnicy przed mediami. Para wyleciała do Rzymu, gdzie w obecności najbliższej rodziny złożyli sobie przysięgę małżeńską. Chociaż ceremonia i wesele odbyły się tajemnicy, Polacy przebywający na wakacjach we Włoszech rozpoznali ich, a zrobione zdjęcia sprzedali do gazety.

Zobacz: Wyciekło zdjęcie ze ślubu Popielewicz i Hyżego!

Na szczęście feralne zdarzenie to już przeszłość. Para ma za sobą 365 związku małżeńskiego, dlatego z tej okazji odbyło się uroczyste świętowanie. Agnieszka i Grzegorz zorganizowali romantyczną kolację we dwoje, na której serwowane były włoskie przekąski i pyszne białe wino. Rano jeszcze Hyży zaśpiewał w Dzień Dobry TVN swój nowy singiel Pod wiatr, a potem z bukietem czerwonych róż wyruszył w kierunku mieszkania, które niedawno zakupili. Tam celebrowali rocznicę ślubu.

Zdjęcie udostępniła na swoim profilu Agnieszka Popielewicz. Swoim szczęściem gwiazda podzieliła się nie tylko z przyjaciółmi, ale też ze wszystkimi, którzy zaglądają na jej profil na Facebooku.

#wspominamy #rocznica #rome #włoskakolacja #mąż #żona #razem #podwiatr #damyradę #mimowszystko #najszczęśliwsi #love #peace #dziękujemyzażyczenia #pięknydzień

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko jeszcze raz życzyć kolejnych wspólnych lat.

Zobacz: Taka żona to skarb! Agnieszka Popielewicz dba o dietę Grzegorza Hyżego. Czego wokalista nie może jeść? Lista jest naprawdę długa

Pierwsza rocznica ślubu Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyżego

Pierwsza rocznica ślubu Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyżego

Zdjęcia z rocznicy ślubu Agnieszki i Grzegorza Hyżych

Zdjęcia z rocznicy ślubu Agnieszki i Grzegorza Hyżych


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×