Szukaj

Dom jak u gwiazd Hollywood. „The Sun” pokazał zdjęcia z apartamentu Roberta Lewandowskiego za 35 mln zł

Jak mieszka Robert Lewandowski?

Jak mieszka Robert Lewandowski?

Dziennik The Sun pokazał zdjęcia z wnętrz warszawskiego apartamentu Roberta i Ani Lewandowskich. Mieszkanie jest warte 35 milionów złotych i ma wszystko, o czym można tylko zamarzyć.

Robert Lewandowski należy do najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie. Na wynagrodzenie piłkarza składa się nie tylko pensja z Bayernu Monachium, ale także pieniądze z kontraktów reklamowych. Według magazynu The Sun Lewy zarabia rocznie około 140 milionów złotych. Piłkarz wraz z żoną na co dzień mieszkają w pięknym domu w Monachium, którego wnętrza niemal codziennie możemy podglądać na ich profilach społecznościowych.

Lewandowscy znani są ze swojej hojności i dobrego serca. Często włączają się w różnego rodzaju akcje charytatywne, a na walkę z pandemią koronawirusa przekazali polskim szpitalom kwotę miliona euro. Wiedzą też, że zarobione pieniądze najlepiej jest inwestować w nieruchomości.

Robert Lewandowski ma apartament w Warszawie. Jak mieszka?

Podczas przyjazdów do Polski Lewy z Anią nie muszą się martwić o miejsce w hotelu. Jak podaje The Sun, małżeństwo kupiło apartament w samym centrum Warszawy. Mieszkanie ma 192 metry kwadratowe i znajduje się w ścisłym centrum stolicy na ulicy Złotej. Jego wartość jest wyceniana na 35 milionów złotych. Apartament Lewandowscy kupili już 4 lata temu, a do dyspozycji mają naprawdę luksusowe warunki.

Z okna rozciąga widok na panoramę Warszawy, oraz Pałac Kultury i Nauki. Przestronne okna, z których można podziwiać stolicę to nie wszystko. W apartamencie mają do dyspozycji nowoczesną kuchnię, a w jednym z pokoi znajduje się symulator do gry w golfa. Jak zdradził Robert Lewandowski, wybór miejsca nie był przypadkowy.

Wybór mojego nowego mieszkania był podyktowany względami praktycznymi. To jedna z najlepszych rezydencji w Polsce, na miejscu mam zapewniony program treningowy na odpowiednim poziomie, a do pełnowymiarowego basenu, siłowni czy spa mam kilka minut windą – zdradził Robert Lewandowski w rozmowie z Luxurious Magazine.

Miejsce inwestycji jest bardzo luksusowe, a na terenie gdzie znajduje się apartament Lewandowskich, małżeństwo ma dostęp do luksusowego SPA, basenu i centrum rekreacji.

Zdjęcia z wnętrza warszawskiego mieszkania sportowej pary robią ogromne wrażenie.


Mieszkanie Anny i Roberta Lewandowskich

Mieszkanie Anny i Roberta Lewandowskich

Mieszkanie Anny i Roberta Lewandowskich

Mieszkanie Anny i Roberta Lewandowskich

Mieszkanie Anny i Roberta Lewandowskich

Mieszkanie Anny i Roberta Lewandowskich

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×