Relacja Zbigniewa Zamachowskiego i Gabrieli Muskały robi się coraz poważniejsza. Aktor zdecydował się na odważny krok

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała

Zbigniew Zamachowski podobno coraz poważniej traktuje związek z Gabrielą Muskałą. Niedawno podjął odważny krok. Jeden z tygodników ujawnił szczegóły.

Zbigniew Zamachowski przez dziesięć lat był w związku z Moniką Richardson. Chociaż wydawałoby się, że są ze sobą szczęśliwi, na początku roku postanowili zakończyć swoją relację, o czym najpierw informowała kolorowa prasa, potem te doniesienia potwierdziła dziennikarka. Niedawno aktor po raz pierwszy od rozstania udzielił wywiadu, w którym podkreślił, że jak każdy popełnia błędy. Stara się jednak nie żałować podjętych decyzji:

Jest wiele rzeczy które, gdybym miał na nie wpływ, pewnie zrobiłbym inaczej. Jak każdy popełniałem błędy. Ale staram się nie żałować, bo ten żal niczego dobrego nie czyni. Poza tym mam nieustanne poczucie, że nasze życie jest nie tylko sumą podejmowanych decyzji, ale też wypadkową przeznaczenia. Czemuż ja mam żałować czegoś, co się nie stało albo stało, kiedy nie do końca mam mam na to wpływ – twierdzi Zbigniew Zamachowski.

Zbigniew Zamachowski przedstawił Gabrielę Muskałę mamie

Zbigniew Zamachowski zdecydował o rozstaniu z żoną, o czym Monika poinformowała w rozmowieFaktem. Powiedziała, że nie miała na nią wpływu:

Jeśli ktoś zdecydował, że musi odejść, nie mam prawa nic w tej sprawie zrobić. Mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, gdy usiądziemy ze Zbyszkiem, emocje już opadną i będę miała okazję wysłuchać jego żalu. Bo to była jego decyzja.

Plotkuje się, że aktor długo nie narzekał na złamane serce. Podobno na jego drodze stanęła aktorka, Gabriela Muskała. Razem pracowali nad jednym spektaklem i to podczas próby miało między nimi zaiskrzyć. Chociaż niedawno mówiło się, że zakochani przechodzą kryzys, najnowsza wieść niesie, że ich związek robi się coraz poważniejszy.

Dowodem może być fakt, że Zbigniew Zamachowski zdobył się na odważny ruch i przedstawił swoją partnerkę mamie, pani Józefie. Tak przynajmniej twierdzi informator Na żywo, który ujawnia kulisy spotkania:

Bardzo ciepło, chociaż z pewną rezerwą przyjęła partnerkę syna.

Osoba z otoczenia aktorów ujawniła też, dlaczego aktorzy świetnie się rozumieją:

Muskała jest aktorką, więc dobrze rozumie huśtawkę nastrojów, zmiany stanów emocjonalnych partnera. Jest więc przeciwieństwem Moniki Richardson, którego Zbyszek na tym etapie życia potrzebuje.

Na ten moment sami zainteresowani nie odnieśli się do tych rewelacji.


Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała w teatrze

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała w teatrze

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała

Komentarze

 • Gość pisze:

  Uroda to nie wszystko

 • Gość pisze:

  Dziwię się P. Gabrieli na ten krok, a może ma potrzeby samarytańskie i się poświęca, mnie by nie było stać, tyle kobiet już z nim było, och szkoda tej kobiety, on chyba chory bo nic dla niego się nie liczy poza jednym, nigdy nie będzie brał życia na poważnie.

 • GośMila pisze:

  Co te kobiety siebie nie szanują, znów znalazła się kolejna na tak przechodzony, brudny towar. On machnie, a one na oślep lecą, pfe, aż ogarnia mnie wstręt, no ale co zrobić jak ślepa i głucha to nie widzi i nie słyszy co do niej mówią i pokazują. A nie honoru nie mają to najgorsze w tym wszystkim.

 • Gość pisze:

  Widocznie mial inne zalety do których ona się przekonala a o ktorych my nie wiemy ha ha ha

 • Rudy Daniel pisze:

  Zbyszek wymienił starocia po przekwicie na na młodszy i sprawniejszy model co napewno lepiej „to” robi….u lewackich aktorów to normalne !

 • Inga pisze:

  Wart pac pałaca

 • Gość pisze:

  Kto do kogo pasuje…. a co kogo to obchodzi. Pani Monice 8 lat pasowało i to był jej wybór.
  Każda potwora znajdzie swego amatora.
  Panie Zbyszku życzę szczęścia . Pani Monice również 😊

 • Gość pisze:

  Życie jest jedno, nie warto męczyć się w nieudanym związku tylko dlatego, że innym to się nie podoba. Wszystkiego najlepszego panie Zbyszku, podziwiam odwagę, by iść własną drogą. Ja jej nie miałam.

 • Gość pisze:

  Wstydził by się swoich dorosłych dzieci , skacze z kwiatka na kwiatek . Każdy by tak mógł, ale w pewnym wieku trzeba mieć trochę wstydu i,odpowiedzialności , a nie robta co chceta .

 • Gość pisze:

  Może brzydki ,ale coś w sobie ma i tyle w temacie jeszcze będziecie ludziom dobierać partnerów .c

 • Anna pisze:

  Niech ten wpis posłuży jako komentarz- buuuuuahahahahaha!
  Dziękuję i nie pozdrawiam pana Zbyszka ! Życzę mu żeby w końcu przestał być Pitrusiem Panem bo w tym wieku to już i nie wypada i wstyd z hańbą

 • Gośpampuć pisze:

  Piękna,urocza,inteligentna,zdaje się z kasa,wpatrzona w niego jak w obraz.. WYSTARVCZY PANI M9NIKO.

 • Gość pisze:

  Dla mnie też jest facetem wizualnie nie ciekawym dlatego uważam że ta para do siebie pasuje.

 • Gość pisze:

  Brzydki ale Ho Ho!!!!

 • Gość pisze:

  Brzydki nie brzydki ale nie mogę zrozumieć tych pustych bab

 • Gość JANEX pisze:

  Dziwię się że z takim brzydalem jak Zamachowski Monika wytrzymała 8 lat , przecież on jest wstrętny a ona fajna babka . To tak jak ,, piękna i bestia .

 • Gość pisze:

  Przeciez on jest taki brzydki….

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×