Zbigniew Zamachowski rozpływa się nad drugim małżeństwem. Dyskretnie dogryzł Monice Richardson

Zbigniew Zamachowski

Zbigniew Zamachowski

Zbigniew Zamachowski skomentował małżeństwo z Aleksandrą Justą. Monika Richardson poczuje się dotknięta, gdy przeczyta te słowa?

Zbigniew Zamachowski trzy razy stawał na ślubnym kobiercu. Jego drugą żoną była Aleksandra Justa. Doczekali się czworga dzieci. Chociaż ich relacja nie przetrwała próby czasu, utrzymują koleżeńskie relacje. Dowodem może być fakt, że gdy aktor został się z Moniką Richardson, jego była żona publicznie zapewniła, że może liczyć na jej wsparcie:

Zbyszek nigdy nie zerwał kontaktu z rodziną. Mimo rozwodu jesteśmy w dobrych relacjach, a drzwi naszego rodzinnego domu w Pęcicach są dla niego zawsze otwarte – skomentowąła Aleksandra Justa na łamach Pomponika.

Zbigniew Zamachowski o małżeństwie z Aleksandrą Justą. Monika Richardson będzie zła za te słowa?

Niedawno Zamachowski wydał książkę Zbyszek przez przypadki, która składają się z obszernych wywiadów z gwiazdorem. Napisał ją, gdy był jeszcze blisko z Moniką Richardson. Ujawnił, że dziennikarka bywała nieco nadopiekuńcza. Dziennikarka w rozmowie z Jastrząb Post skomentowała te słowa i zdobyła się na szczerość. Pisaliśmy o tym tutaj.

Zbigniew Zamachowski wspomniał też małżeństwo z Aleksandrą Justą. Zdradził, że przez pewien czas świetnie się im układało. Aktor czuł się spełniony:

Gdyby ponownie przytoczyć stary frazes, że facet powinien zbudować dom, posadzić drzewo i spłodzić syna, ja, zrobiwszy to wszystko, w pewnym sensie uznałem, że sprawa jest załatwiona. Spełniłem swój obowiązek. Wiodło nam się naprawdę fantastycznie. Samodzielnie zbudowałem rodzinę w materialnym wymiarze. Znaleźliśmy swoje miejsce na ziemi. Nasze dzieci i Ola bardzo kochały ten dom i nadal kochają. Na tym poprzestałem. Wydawało mi się, że to wystarczy, żeby utrzymać związek.

Dodał, że nie może wybaczyć sobie koszmaru, jaki przeżywały jego dzieci, gdy odszedł od rodziny. Podkreślił też, że w małżeństwie z Justą nie czuł się ani trochę zniewolony:

 Nigdy w związku z Olą nie czułem się zniewolony, ale wtedy miałem jeszcze większe poczucie wolności niż teraz. Czasami człowiek mówi: „Mógłbym góry przenosić”, to był ten moment mojego życia. Inna sprawa, że gdybym musiał siebie scharakteryzować, zaliczyłbym siebie do tak zwanych kochliwych facetów. Stan zakochania jest czymś absolutnie wyjątkowym.

Można odnieść wrażenie, że Zbigniew Zamachowski zasugerował, że przy jeszcze aktualnej żonie czuł się zniewolony. Myślicie, że Monice zrobi się przykro, gdy przeczyta te słowa?


Aleksandra Justa z córką Bronisławą

Aleksandra Justa z córką Bronisławą

Bronisława Zamachowska i Aleksanda Justa

Bronisława Zamachowska i Aleksandra Justa

Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska na premierze Bad Boy

Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska na premierze Bad Boy

Komentarze

 • Gość pisze:

  Co one w nim widzą ,ani urody ani kasy .

 • Gość pisze:

  Cyniczny, bezczelny typ męski, kobity dawały a on odbierał lenno, tfu

 • Gość pisze:

  Taki lajf aktor to jedno mąz to drugie dziadek wnuczka nie pamiętasz niestety prosty przykład od faceta do kurw..szona jak mówiła moja babcia ścierą przez łeb i by się nauczył kultury i to tyle

 • GośćTerea pisze:

  Pani Moniko niech odda kasę za alimenty -nie podarować

 • Gość pisze:

  Okropny człowiek Co te kobiety w nim widzą

 • Gość Bubu pisze:

  Panie Zbyszku, gdyby nie Pani Monika, to siedziałby Pan w więzieniu za alimenty.

  • Gość pisze:

   No nie, bo gdyby nie Monika zostałby z żoną i ich nie płacił.
   Choć oczywiście gdyby nie było Moniki pewnie wcześniej czy później znalazłaby się jakaś inna pani, ale może później niż wcześniej.

  • Gość pisze:

   No nie. On mual z żoną na pieńku zanim poznal Monikę. Sam gdzies mowil, ze byl tylko bankomatem i prowadzili osobne zycie.
   A teraz o Juscie lrzuca pare milych słów, bo moze zgodzila sie na mniejsze alimenty i juz niw jest ro kilkadziesiąt tys. tylko kilkanascie:))
   Jego nowa dupeczka nie wyglada na zbyt zaradna, to raczej na alimenty dla Zbyszkowych dzieci kasy nie da. Nie to, co Monika, ktora je przez lata za niego splacala, a ktora powinna zażadać ich zwrotu, bo to gigantyczna kasa jest. Pinad 20 tys. razy 8 lat, czyli 96 miesiecy to ponad 2 mln. Nawet gdyby tylko na połowę mu dala to jest ponad 1 mln. Nie powinna dxiadowi odpuścić.

 • Gość pisze:

  Mały człowiek,zero.To ma być mężczyzna.

 • Gość pisze:

  Żenada panie Zbyszku

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×