Szukaj

Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z domu. Jest poważnie chory. Monika: „Mąż nie czuje się najlepiej”

Zbigniew Zamachowski

Zbigniew Zamachowski

Zbigniew Zamachowski ma koronawirusa - informuje Super Express. W jakim jest stanie? Czy jego żona, Monika, także zachorowała? 

Zbigniew Zamachowski jest utytułowanym aktorem, który zadebiutował w 1981 roku. Od tamtej pory można go oglądać w różnego rodzaju produkcjach, które przyniosły mu mnóstwo nagród. Spełnia się nie tylko jako aktor teatralny i filmowy, ale także jako kompozytor oraz autor muzyki i tekstów piosenek.

Od 2014 roku Zamachowski jest mężem Moniki Richardson, która zdecydowała się przyjąć nazwisko męża. Jest to jego trzecia żona. Jakiś czas temu kolorowa prasa donosiła o kryzysie, który rzekomo miał trwać w ich relacji. Plotki się jednak nie sprawdziły. Mimo upływu lat dziennikarka i aktor tworzą dobrze dobrany duet.

Zbigniew Zamachowski ma koronawirusa. W jakim jest stanie?

Super Express podaje, że Zbigniew Zamachowski ma koronawirusa. Jego stan podobno jest bardzo poważny. Ma 39-stopniową gorączkę, na szczęście nie wymaga hospitalizacji. Tabloid donosi, że aktor, by nie narażać rodziny na zakażenie, postanowił przenieść się do małej kawalerki, która na co dzień służy mu za biuro. To właśnie tam zaszywa się, gdy chce przećwiczyć role przed ważnymi spektaklami.
Tabloid podaje, że Zamachowski może liczyć na wsparcie ukochanej żony, która bardzo o niego dba. Przywozi mu czyste ubrania, a także jedzenie. Zostawia to przed drzwiami, tak by nie narazić się na zakażenie:
Zamachowski cierpi w samotności, a Monice serce się kraje. Chciałaby w końcu zobaczyć i przytulić męża – czytamy w Super Expressie. 
Monika Zamachowska postanowiła skomentować stan zdrowia męża. W rozmowie z tabloidem powiedziała, że prawdą jest, że ma on wysoką gorączkę, a ona stara się mu pomóc:

Rzeczywiście, mąż nie czuje się najlepiej. Ma wysoką gorączkę, a ja staram się mu pomagać, wożę jedzenie. Trzymam za niego kciuki. Wszyscy życzmy mu zdrowia.

Dziennikarka zgłosiła się na test na koronawirusa. Okazał się on jednak negatywny. Trzymamy kciuki, by Zbigniew Zamachowski szybko wrócił do zdrowia i pełni sił.

Zobacz: Zamachowska zafundowała sobie ostre cięcie i zapowiada zmiany. Jak wygląda w krótkich włosach?


#DajŻyćKulturze - Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała

#DajŻyćKulturze - Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na premierze filmu Tarapaty 2

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na premierze filmu Tarapaty 2

Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski na premierze Doliny Bogów

Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski na premierze Doliny Bogów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×