Szukaj

Córka Zbigniewa Wodeckiego doprowadziła publiczność do płaczu! Jej słowa poruszyły wszystkich. „Gdyby był z nami tata…”

Zdjęcie (1) Córka Zbigniewa Wodeckiego doprowadziła publiczność do płaczu! Jej słowa poruszyły wszystkich. „Gdyby był z nami tata…”

[1/8] Katarzyna Wodecka-Stubbs odebrała nagrodę dla Zbigniewa Wodeckiego

Zdjęcie (2) Córka Zbigniewa Wodeckiego doprowadziła publiczność do płaczu! Jej słowa poruszyły wszystkich. „Gdyby był z nami tata…”

[2/8] Katarzyna Wodecka-Stubbs odebrała nagrodę dla Zbigniewa Wodeckiego

Zdjęcie (3) Córka Zbigniewa Wodeckiego doprowadziła publiczność do płaczu! Jej słowa poruszyły wszystkich. „Gdyby był z nami tata…”

[3/8] 21-11-2016 Warszawa Roze Gali 2016 fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS

Zdjęcie (4) Córka Zbigniewa Wodeckiego doprowadziła publiczność do płaczu! Jej słowa poruszyły wszystkich. „Gdyby był z nami tata…”

[4/8] Zdzisława Sośnicka i Zbigniew Wodecki

Zdjęcie (5) Córka Zbigniewa Wodeckiego doprowadziła publiczność do płaczu! Jej słowa poruszyły wszystkich. „Gdyby był z nami tata…”

[5/8] Artur Andrus - pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego

Zdjęcie (6) Córka Zbigniewa Wodeckiego doprowadziła publiczność do płaczu! Jej słowa poruszyły wszystkich. „Gdyby był z nami tata…”

[6/8] Olga Bończyk nie zaspiewa dla Wodeckiego

Zdjęcie (7) Córka Zbigniewa Wodeckiego doprowadziła publiczność do płaczu! Jej słowa poruszyły wszystkich. „Gdyby był z nami tata…”

[7/8] Zbigniew Wodecki nie żyje

Zdjęcie (8) Córka Zbigniewa Wodeckiego doprowadziła publiczność do płaczu! Jej słowa poruszyły wszystkich. „Gdyby był z nami tata…”

[8/8] Krzystof Krawczyk i Zbigniew Wodecki

Dodaj komentarz

×