„Zawsze warto” na dobre znika z Polsatu? „Super Express” dotarł do sensacyjnych informacji

Zawsze warto zniknie z anteny?

Zawsze warto zniknie z anteny?

Zawsze warto znika z anteny - donosi Super Express. Tabloid wyjawił powód i zdradził, czym stacja chce podobno zastąpić serial.

Epidemia koronawirusa w Polsce zatrzymała w domach wiele osób. Obostrzenia rządu, które wprowadzono, by zahamować rozprzestrzenianie się COVID-19 sprawiły, że tysiące ludzi z dnia na dzień straciło pracę.

Wśród nich są aktorzy, producenci i inne osoby zaangażowane w produkcję programów rozrywkowych i seriali. Hitowe produkcje, takie jak m.in. Taniec z gwiazdami, czy Twoja Twarz Brzmi Znajomo, zostały przeniesione na jesień.

Zawsze warto zniknie z anteny? Tabloid zdradza szczegóły

Jak donosi Super Express nie wszystkie produkcje, które wstrzymano na czas epidemii, zostaną wznowione, gdy ta wreszcie ustąpi. Według informatora tabloidu nie powstaną nowe odcinki serialu Zawsze warto, w którym w główne bohaterki wcielają się: Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska. Powodem ma być podobno zbyt niska oglądalność:

Serial ma zbyt małą oglądalność, by opłacało się go kontynuować. Szefostwo stacji zaczęło prace nad zupełnie nowymi formatami – zdradza jeden z pracowników Polsatu.

Julia Wieniawa - plakat promujący Zawsze warto

Julia Wieniawa — plakat promujący Zawsze warto

Tabloid donosi, że w zamian powstaną produkcje, które poruszą tematy rodziny patchworkowej, przyjaźni kobiecej i problemów z dorastającymi dziećmi.

Czy tak rzeczywiście się stanie? Stacja na razie nie skomentowała tych doniesień, nie zdradzając, jakie ma plany na temat dalszych sezonów. Chociaż Zawsze warto nie jest hitem telewizji, cieszy się sporą popularnością w sieci, o czym jakiś czas temu poinformowała Julia Wieniawa:

Nasz serial zajmuje 3 miejsce (zaraz po Przyjaciółkach, które mają swoich stałych widzów i po programie rozrywkowym Love Island) na Ipli. Większość osób obejrzało @zawszewartopolsat właśnie w internecie i opinie mamy bardzo dobre.

Na początku roku serial otrzymał Telekamerę Tele Tygodnia 2020, pokonując m.in. W rytmie serca, czy Wojenne dziewczyny.


Julia Wieniawa- wypadek na planie serialu Zawsze warto

Julia Wieniawa- wypadek na planie serialu Zawsze warto

Julia Wieniawa miała wypadek na planie zawsze warto

Julia Wieniawa miała wypadek na planie zawsze warto

Zawsze warto - Ada (Julia Wieniawa) i syn Dorian (Kamil Jaroszewski)

Zawsze warto - Ada (Julia Wieniawa) i syn Dorian (Kamil Jaroszewski)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×