Szukaj

Światowe Dni Młodzieży: Prawie 60 policjantów z zatruciem pokarmowym. Mieli odpowiadać za bezpieczeństwo papieża w Polsce

Policja zatruła się na ŚDM 2016

Policja zatruła się na ŚDM 2016

Zatrucie pokarmowe na Światowych Dniach Młodzieży

Trwa wizyta papieża Franciszka w Polsce. Ojciec Święty odwiedził nasz kraj z okazji Światowych Dni Młodzieży 2016. Podczas wczorajszego dnia spotkał się z chorymi dziećmi a także uczestniczył w specjalnie przygotowanej drodze krzyżowej. Podczas jego przejazdu papamobile doszło do nieprzewidzianego incydentu.

Zobacz: Szok! Szaleniec rzucił się na Papieża Franciszka! To nie był Polak

Każe spotkanie Ojca Świętego z wiernymi to także ogromna praca służb, które odpowiadają za jego bezpieczeństwo. Niestety, do mediów dotarła informacja o tym, że 58 policjantów, którzy mieli pracować przy wizycie Franciszka w Polsce, otruło się. Jeszcze nie wiadomo, w którym miejscu funkcjonariusze zjedli feralny posiłek, sprawa jest badana. Nieprzyjemne dolegliwości odczuwał cały oddział prewencji.

Wszyscy mieli bóle brzucha, wymiotowali. Niezbędna była pomoc lekarzy – potwierdził informator telewizji TVN24

Główne podejrzenia w sprawie padły jak na razie na firmę kateringową. Czy to właśnie do jej pracowników należy wina? Czas pokaże.

Zobacz też: Papież nie zgadza się na cenniki w kościołach:”To jest barbarzyństwo”! Upomniał też polskich biskupów w innej sprawie

Papież Franciszek na Jasnej Gorze

Papież Franciszek w Polsce. Masowe zatrucie pokarmowe

Papież Franciszek uczy się polskiego. Wideo

Policja zatruła się na Światowych Dniach Młodzieży 2016


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×