Szukaj

Zarośnięty Cristiano Ronaldo szaleje z dziećmi na kwarantannie. Georgina zrobiła im przesłodką fotkę

Cristiano Ronaldo to nie tylko wybitny, bardzo popularny i zarabiający ogromne pieniądze sportowiec. To także ojciec czwórki dzieci. Dla swojej gromadki jest po prostu tatą, z którym można się pobawić, powygłupiać i poprzytulać. Dowodem jest najnowsze zdjęcie.
Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo

Najstarszym dzieckiem Cristiano Ronaldo jest Cristiano junior. Chłopiec urodził się 1 czerwca 2010 roku w Stanach Zjednoczonych. Ronaldo nigdy nie ujawnił danych matki chłopca – wiadomo tylko, że skorzystał z usług surogatki. Kolejne potomstwo to bliźnięta Eva Maria i Matteo, urodzeni 29 czerwca 2017 roku także przez surogatkę. Z kolei już w listopadzie 2017 roku, a więc ledwo pięć miesięcy później, urodziła się Alana Martina, córeczka, której matka, Georgina Rodriguez, od roku jest partnerką piłkarza.

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo spotkali się w butiku Gucci, gdzie piłkarz przyszedł na zakupy. Od tamtej pory stanowią szczęśliwy związek i zgodnie wychowują całą czwórkę dzieci. Ronaldo bardzo dba o to, żeby jego partnerka dobrze czuła się w rodzinie i żeby niczego jej nie brakowało. Dlatego co miesiąc przelewa na jej konto 80 tysięcy funtów, czyli około 400 tysięcy złotych, które mają jej zapewnić swobodę i niezależność.

Cristiano Ronaldo z dziećmi na kwarantannie

Ronaldo właśnie pochwalił się na Instagramie zdjęciem ze swoimi pociechami. Ostatni tygodnie spędza z dziećmi i ukochaną. Na kwarantannie wesoła gromadka nie narzeka na nudę. Jedynym brakiem jest chyba brak fryzjera – sądząc po bujnych fryzurach domowników.

Największa miłość – napisał Cristiano.

View this post on Instagram

The greatest love… ????❤️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Wybitny piłkarz leży na plecach na szmaragdowej sofie, a razem z nim cała czwórka potomstwa. Najstarszy Cristiano leży na brzuchu ojca i odwrócony zerka w obiektyw. Po prawej siedzi mały Matteo, zaś jego siostra bliźniaczka, Eva Maria, okrakiem rozsiadła się na brzuchu Ronaldo, tuż obok leżącego Cristiano juniora. Najmłodsza córeczka, Alana Martina, uroczo rozczochrana siedzi po lewej stronie piłkarza. Zaś sam Ronaldo, w krótkich dresowych spodniach, t-shircie i z kitką na czubku głowy, ze szczęśliwym uśmiechem zerka prosto w aparat.

Na zdjęciu brakuje tylko Georginy. Ale to prawdopodobnie właśnie ona zrobiła to słodkie ujęcie.


Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Georgia Rodriguez i dzieci Cristiano Ronaldo na urodzinach Alany Martiny

Georgia Rodriguez i dzieci Cristiano Ronaldo na urodzinach Alany Martiny

Cristiano Ronaldo pokazał swoje dzieci i ukochaną partnerkę

Cristiano Ronaldo pokazał swoje dzieci i ukochaną partnerkę

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×