Szukaj

Royal baby już na świecie! Wspaniałe wieści z rodziny królewskiej. Tym razem poród odbył się w domu

Zara Tindall

Zara Tindall

Rodzina królewska ma powód do świętowania. W niedzielę jedna z osób bliskich monarchini została mamą. Znane są płeć i imię dziecka. 

Brytyjska rodzina królewska od zawsze budzi ogromne zainteresowanie, nie tylko wśród swoich poddanych. W życiu monarchów nie brakuje skandali, wielkich miłości i tragedii, którymi interesują się media na całym świecie. Obecna brytyjska rodzina królewska jest przedstawicielem dynastii Windsorów.

Jedną z członkiń rodziny jest Zara Tindall, która zajmuje 18. miejsce w kolejce do brytyjskiego tronu. Jest córką Marka Phillipsa i Anny, księżniczki królewskiej. Od 2011 roku spełnia się jako żona Mike’a Tindalla. Mężczyzna pod koniec poprzedniego roku ogłosił, że on i jego małżonka, z którą ma dwie córeczki, ponownie zostaną rodzicami.

Te szczęśliwe wieści przekazał w podcaście The Good, The Bad & The Rugby. Powiedział, że jego rodzina się powiększy, a także ogłosił, że ma nadzieję, iż tym razem doczeka się syna:

Chciałbym tym razem chłopca, mam dwie dziewczyny, chciałbym chłopca. Pokocham dziecko, niezależnie od tego, czy będzie chłopcem, czy dziewczynką – ale proszę, bądź chłopcem!

Zara Tindall urodziła. Imię i płeć trzeciego dziecka

Zara Tindall urodziła w niedzielę, 21 marca 2021 roku, o czym jej mąż poinformował w podcaście The Good, The Bad and The Rugby. Powiedział, że doczekał się upragnionego syna:

Niedziela stała się jeszcze lepsza, ponieważ mały chłopiec pojawił się w moim domu. Czuję się tak wspaniale.

Ujawnił, że poród był niespodziewany i odbywał się warunkach domowych. Małżonkowie podjęli decyzję o tym, by nie jechać do szpitala, po konsultacjach z przyjaciółką, która była u nich w odwiedzinach:

Na szczęście Dolly, przyjaciółka Zary, była przy nas i wiedziała, że nie dotarlibyśmy do szpitala na czas. Wysłała mnie więc na siłownię po matę, kazała wejść do łazienki i przynieść ręczniki.

Mike Tindall zdradził, że na szczęście położna, która miała odbierać poród Zary, była w okolicy:

Na szczęście położna, która miała spotkać się z nami w szpitalu, nie była tak daleko, więc przyjechała do nas.

Przedstawiciel małżonków potwierdził, że Zara i Mike Tindall ponownie zostali rodzicami. Powiedział, że Lucas Philip Tindall „urodził się w niedzielę 21 marca 2021 r. I ważył 8 funtów 4 uncje”. Rodzicom serdecznie gratulujemy!


Księżna Kate z Zarą Tindall

Księżna Kate z Zarą Tindall

Zara Philipss (Tindall) jest w ciąży

Zara Philipss (Tindall) jest w ciąży

Zara Philipss (Tindall) jest w ciąży

Zara Philipss (Tindall) jest w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×