Zapłakana siostra Britney Spears rzuca nowe światło na ich relację. To dlatego nie ma szans, by się pojednały

Jamie Lynn Spears, Britney Spears

Jamie Lynn Spears, Britney Spears

Jamie Lynn Spears długo nie komentowała doniesień o skandalicznym traktowaniu Britney Spears przez ojca. Dopiero teraz zaczyna się otwierać. W szczerym wywiadzie opowiedziała, jak wyglądały ich relacje w czasie, gdy gwiazda była objęta kuratelą. Czy widzi jakiekolwiek szanse na pojednanie?

Britney Spears przez 13 lat była objęta kuratelą. W tym czasie jej opiekunami byli Jamie Spears oraz Andrew Wallet. Niedawno mężczyźni zrezygnowali z pełnienia tej funkcji, a ich obowiązki przejęła Jodi Montgomery. Prawa gwiazdy zostały ograniczone do tego stopnia, że nie mogła samodzielnie prowadzić samochodu czy podejmować decyzji medycznych. Dopiero po kilkunastu latach zdecydowała się zawalczyć o wolność, ponieważ, jak przyznała, wcześniej nie wiedziała o tym, że może ubiegać się o zakończenie kurateli. Gdy tylko złożyła wniosek do sądu, opowiedziała o tym, jakie piekło zgotował jej własny ojciec.

Ojciec uwielbia kontrolę, jaką mu dano, żeby krzywdzić własną córkę. Pracowałam siedem dni w tygodniu, to było jak kupczenie seksem. Nie miałam karty kredytowej, gotówki ani paszportu. Wszystko, czego dziś chcę, to dostać moje pieniądze i aby się to raz na zawsze skończyło. […] Jamie uwielbiał kontrolę, jaką miał nade mną, na sto tysięcy procent – pisze fanpage Britney Spears Polska.

Zagraniczne tabloidy wielokrotnie zastanawiały się nad tym, dlaczego Jamie Lynn Spears przez tak długi czas pozostawała obojętna na jej sytuację. Dopiero teraz zdecydowała się opowiedzieć, jak wyglądały ich relacje.

Jamie Lynn Spears opowiedziała o relacjach z Britney Spears

W lipcu o Jamie zrobiło się głośno, ponieważ po kilkunastu latach milczenia zdecydowała się skomentować sytuację, w której znalazła się jej starsza siostra. Nie przebierając w słowach nazwała kuratelę „gó***m” i okazała jej swoje wsparcie.

Jestem bardzo dumna, że poprosiła o nowego prawnika, tak jak radziłam jej wiele lat temu – nie publicznie, a w prywatnej rozmowie dwóch sióstr. Jestem bardzo dumna, że wykonała ten krok. Jeśli kuratela zostanie zdjęta, a ona zechce polecieć na Marsa, czy zrobić cokolwiek innego, by być szczęśliwą, to popieram to w stu procentach, bo kocham i wspieram moją siostrę i zawsze będę, dopóki tylko będzie szczęśliwa. Módlmy się więc. To wszystko.

Po tym, jak sąd zdecydował o zakończeniu kurateli i Britney odzyskała wolność, w emocjonalnym wywiadzie zdradziła, jak wyglądały ich relacje. Po raz kolejny przyznała, że bardzo chciała jej pomóc, jednak nie przyniosło to dobrego rezultatu. Dodała przy tym, że została poproszona o doglądanie jej synów.

Zawsze byłam największą pomocą dla mojej siostry, kiedy jej potrzebowała. Wychodziłam z siebie, by dać jej kontakty, których potrzebowała, by w miarę możliwości zakończyć tę kuratelę i to wszystko, co miało miejsce w naszej rodzinie. Jeśli to przyniosło nam tyle spięć, po co w to brnąć?

Jamie nie była w stanie powstrzymać łez, gdy opowiadała o tym, jak obecnie wyglądają ich relacje. Przyznała, że nie wie, dlaczego nie potrafią dojść do porozumienia.

Wciąż się kochamy. Kocham moją siostrę i zawsze starałam się ją wspierać. Ona o tym wie, dlatego nie wiem, dlaczego tak wyglądają dziś nasze relacje.

Poniżej możecie obejrzeć wywiad z Jamie.

Mając na uwadze to, jak ostro gwiazda zareagowała na wpis siostry na Instagramie, którym chciała okazać jej swoje wsparcie, można przypuszczać, że w najbliższym czasie zdecyduje się odpowiedzieć na to wyznanie.


Britney Spears i Jamie Lynn Spears

Britney Spears i Jamie Lynn Spears

Britney Spears i Jamie Lynn Spears

Britney Spears i Jamie Lynn Spears

Britney Spears i Jamie Lynn Spears

Britney Spears i Jamie Lynn Spears

Komentarze

 • Niech blask mojej zajebistosci się oslepia pisze:

  Jakby tobie zabraniano wszystkiego w ciągu 13 lat nawet na srania i odzyskałbys ta wolność to byś zesralnsie publicznie, a teraz gdzie nie spojrzysz na insta na face wszędzie nagie ciała sztuczności itd a jakoś nie nazywa się je ze są chore psychicznie tylko mówisz zaś coś innego sama plastyka filtry i dziwka albo się tym zachwycasz ze konia czy palcowke sobie robisz tyle hejtu jest w ludziach że aż przykre jest wolna od 13 lat nie krytykujcie jej robi to co chce i dobrze się z tym czuje ja też bym robiła to co ona

 • Gość pisze:

  Jak dla mnie to gdyby chciała jej pomóc to wynajęła by adwokata dla niej, skontaktowała się z jakimś adwokatem w celu konsultacji, ale lepiej i wygodniej bylo żyć za jej pieniądze, a teraz się bronić.

 • Gość pisze:

  Jak już się kogoś zrani to jest ta rana na całe życie. Już nie można stać się inna osoba.

 • A.... pisze:

  Jest matka A zachowuje się jak gowniara

 • Gość pisze:

  Fakt, że bardzo dziwne są jej posty. No ten woda. Kompletnie tego nie kumam.

 • Sklejka pisze:

  Po mojemu ta cała BS jest zaburzona. Te jej zdjęcia na insta i zachowanie sugerują o afektywnej dwubiegunowej. Jednym słowem psychiczna

  • Gość pisze:

   Psychiczny to ty jesteś

  • Gość pisze:

   Chyba ty jesteś psychiczna,zastanów się co piszesz.

  • Gość pisze:

   Dlaczego odbierasz prawo do pokazywania swojego ciała? Jeżeli tak by popatrzeć na dowolną galerię sztuki, można by pomyśleć, że większość malarzy jest zaburzona, bo każdy w swoim życiu choć raz namalował akt z nagą kobietą xD

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×