Zapłakana Luxuria pierwszy raz tak szczerze o swoich nałogach: „Mam uzależnienie krzyżowe od narkotyków i od alkoholu”

Luxuria Astaroth

Luxuria Astaroth o odwyku i uzależnieniu od narkotyków

Luxuria Astaroth w 2018 roku przyznała, że przebywała na odwyku i leczyła uzależnienie od narkotyków i alkoholu. Dopiero teraz zdecydowała się opowiedzieć o tym trudnym dla siebie doświadczeniu. Kto ją do tego namówił? Co czuje po pokonaniu uzależnienia?

Luxuria Astaroth jest jedną z najbarwniejszych polskich celebrytek. Prawdziwą furorę zrobiła w teledysku My Słowianie Donatana – od tamtej pory jej kariera wystrzeliła jak z procy. Niestety, niedługo później gwiazda zniknęła z radaru. Powróciła po jakimś czasie i wyjawiła, że przebywała na odwyku. Jak wyznała w rozmowie z Wirtualną Polską, to był dla niej bardzo trudny okres. Jej rodzina również ciężko to przyjęła.

Miałam sprawę karną i mama postawiła mi ultimatum, że tego już było tak wiele i jeśli ja chcę, żeby ona żyła, to muszę koniecznie pójść na leczenie. Jeśli ja chcę, żeby ona nie umarła.No i rzeczywiście wtedy się otrząsnęłam i uznałam, że to wszystko idzie w złym kierunku i tak naprawdę, że ja się trzymam na nogach to jeszcze tylko rodzice… rodzice mnie na nich utrzymują. Na termin na odwyk czekałam chyba trzy cztery miesiące i w tym czasie, jak każdy narkoman, uznałam, że dobra, wykorzystam ten czas na fulla i będę się bawić.

Modelka przyznała, że „wykorzystany” czas przysłużył się jej odwykowi. Dzięki słynnemu nagraniu na InstaStory, które stworzyła pod wpływem substancji odurzających, dotarło do niej, że potrzebuje pomocy:

Wykorzystałam go tak, co jest najśmieszniejsze, że przez tyle lat ile ja piłam, imprezowałam i ćpałam, nigdy mnie nikt nie nagrał, a ja już poczułam się tak pewnie, już sobie pomyślałam: „ja przecież i tak już nic nie mam do stracenia, bo to jest ostatni raz, kiedy ja to robię” i nagrałam, idiotka, sama siebie i wrzuciłam to na insta story. Potem to zobaczyłam na trzeźwo już na odwyku i ja powiedziałam „dzięki Bogu, Boże, dziękuję Ci, bo ja jestem w tym miejscu, w którym ja powinnam być”, naprawdę, i wtedy totalnie, uf, przyznałam się do tego, że no ja jestem bezsilna wobec alkoholi, narkotyków i że ze mną naprawdę jest coś nie tak i.. no czas, czas coś z tym zrobić.

Luxuria Astaroth o pobycie w ośrodku leczącym uzależnienia

Luxuria nie ukrywała niczego. Przyznała nawet jakich substancji nadużywała:

Z biegiem lat różnie się zmieniało. Teraz głównie od kokainy i alkoholu, nie? To tak w sumie naprawdę było na porządku dziennym.

Gwiazda wyjawiła również, że wciąż korzysta z pomocy ośrodka i terapeuty:

Boże, jak ja myślę o ośrodku, to mi się chce płakać. Ja jeżdżę tam do tej pory, co dwa tygodnie mam terapię z moim terapeutą, tym, który mnie tam prowadził. Wyobraź sobie, że byłam pierwsza na odwyku, która chciała stamtąd spie****ać, i ja już miałam nawet przemowę przygotowaną, że ja ich walę, że ja mam to w dupie, że jesteście frajerami, że ja będę chlała do końca życia, że w ogóle pier***ę was i nie wiadomo co tylko… A ja, jak przyszło już do otrzymania dyplomu i pożegnania się z całą grupą, z pacjentami, z którymi się leczyłam, to ja stanęłam na środku i ja zaczęłam wyć, ja w ogóle nie wiedziałam, co powiedzieć. Wszyscy wtedy zaczęli klaskać, no, ja naprawdę bardzo dużo pokory tam sie nauczyłam. To był w ogóle fantastyczny czas, ja wtedy zrozumiałam tak naprawdę co znaczy bliskość drugiego człowieka, bo ja wcześniej bardzo nienawidziłam ludzi, stąd też to moje zachowanie myślę… Boże, będę płakać. Stąd też to moje zachowanie, naprawdę, ja tam tak dużo rzeczy zrozumiałam.

Myślicie, że teraz poukłada sobie życie?

Luxuria Astaroth oszpeciła się na własne życzenie. Pokazała drastyczne wideo z zabiegu! [WIDEO]

Luxuria Astaroth wyparowała z show-biznesu. Teraz wraca i tłumaczy swoją nieobecność. Przeszła przez piekło!

Luxuria Astaroth chudnie w oczach! Swoją metamorfozą pochwaliła się w sieci


Luxuria Astaroth była na odwyku

Luxuria Astaroth była na odwyku

Luxuria Astaroth od Donatana ufarbowała się na rudo

Luxuria Astaroth od Donatana ufarbowała się na rudo

Luxuria Astaroth od Donatana ufarbowała się na rudo

Luxuria Astaroth od Donatana ufarbowała się na rudo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×