Zamordowano menadżerkę sióstr Kardashian. Opis zbrodni przyprawia o dreszcze. Celebrytki wydały oświadczenie

Nie żyje menadżerka sióstr Kardashian

Nie żyje menadżerka sióstr Kardashian

Menadżerka sióstr Kardashian, Angie Kukawski została zamordowana w bestialski sposób. Szczegóły zbrodni są porażające. Celebrytki wydały oświadczenie. Co się stało?

Siostry Kardashian to niekwestionowany fenomen w świecie show-biznesu. Na ekranie zadebiutowały wiele lat temu razem z całą rodziną. Pojawiły się w show Z kamerą u Kardashianów i przez kilkanaście lat widzowie niemal na całym świecie mogli podglądać to, jak wygląda ich życie. Trzeba przyznać, że zdecydowanie nie należało ono do nudnych. Fani byli świadkami ich miłosnych uniesień, rozstań, ślubów, narodzin dzieci, aż dobrnęli z ulubionymi gwiazdami do ostatniego odcinka programu.

Dzięki rodzinnemu reality show siostry Kardashian, czyli: Kim, Khloe, Kourtney, Kendall, Kylie zdobyły niesamowitą popularność i stały się jednymi z najlepiej zarabiających gwiazd świata. Co jakiś czas lądują na pierwszych miejscach w rankingach majątków gwiazda. Każda z nich jest nie tylko celebrytką, ale także ma żyłkę do biznesu. Stworzyły własne marki, które warte są krocie.

Zamordowano menadżerkę sióstr Kardashian

Chociaż celebrytki same doskonale potrafią zadbać o swoje interesy, to natłok obowiązków sprawił, że oczywiście jak niemal wszystkie gwiazdy miały swoją menadżerkę. To ona zajmowała się ich kontraktami i dbała o wszelkie formalności. Angie Kukawski pilnowała także interesów takich gwiazd, jak Nicki Minaj, czy Offset.

Portal TMZ podał właśnie, że 22 grudnia zgłoszono zaginięcie 55-letniej Angie. Dzień później jej ciało odnaleziono w należącym do niej samochodzie, godzinę drogi od jej domu w Los Angeles. Dokładana przyczyna jej śmierci nie została podana, ale jako podejrzanego o zbrodnię zatrzymano jej 49-letniego partnera, Jasona Barkera. Spekuluje się, że mężczyzna miał zamordować Kukawski we własnym domu, a później porzucić jej ciało w samochodzie w innym mieście. Prokuratura podała, że zginęła od ciosów nożem, a napastnik rzucił się na nią „z zamiarem spowodowania okrutnego i ekstremalnego bólu oraz sprawienia cierpienia w celu zemsty i wymuszenia”.

Przejęte całą sytuacją siostry Kardashian wydały oświadczenie w tej sprawie. Śmierć agentki, która była z nimi związana od lat to dla nich prawdziwy cios. Słowa celebrytek opublikował portal TMZ.

Angela naprawdę była najlepsza. Troszczyła się o każdego z nas i sprawiała, że ​​zdarzały się rzeczy niemożliweBędziemy za nią bardzo tęsknić i przesyłamy nasze szczere kondolencje jej rodzinie i bliskim w tym trudnym czasie – napisały Kardashianki.

Trzeba przyznać, że te doniesienia są naprawdę szokujące.


Angie Kukawski

Angie Kukawski

Kim Kardashian z rodziną – Boże Narodzenie 2021

Kim Kardashian z rodziną – Boże Narodzenie 2021

Bruce Jenner z rodziną

Bruce Jenner z rodziną

Komentarze

  • Gość pisze:

    Szkoda, że pokazujecie zdjęcie innej kobiety… Jak zwykle wysokie dziennikarstwo…

  • Gość pisze:

    Taki live nie ma lekko show must przynajmniej coś się dźieje a taka była nuda ha ha moźe jeszcze coś ciekawegó się wydarzy pamiętajcie niedługo wielkanoć i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×