Nie żyje członek ekipy „DDTVN”. Drzyzga i Woźniak-Starak na wizji poinformowały o tragedii. Redakcja pogrążyła się w żałobie

Dzień Dobry TVN: redakcja pogrążyła się w żałobie

Dzień Dobry TVN: redakcja pogrążyła się w żałobie

Załoga Dzień Dobry TVN w żałobie. Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak poinformowały o śmierci kolegi. Smutna wiadomość.

Dzień Dobry TVN to uwielbiana przez widzów telewizja śniadaniówka. Przez lata przewinęli się przez nią znamienici dziennikarze. Aktualnie show współprowadzą następujące duety: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Filip ChajzerPaulina Krupińska i Damian Michałowski, Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek.

Najmłodsi stażem są oczywiście Gosia i Krzysztof. Para świetnie się dogaduje, choć nie brakuje zgrzytów. Tak Skórzyński mówił o współpracy z Rozenek dla Jastrząb Post:

Gdybyśmy się we wszystkim zgadzali, to nie bylibyśmy sobą. W wielu tematach się spieramy, ale to jest super. W przypadku wielu tematów, które podejmuje w Dzień Dobry TVN każde z nas ma zupełnie inny punkt widzenia i to mam nadzieję, że jest interesujące dla widzów, że jak się spotykają te nasze różne punkty widzenia, to dla wielu z nich jest to atrakcyjne, bo w każdym z nas są w stanie odnaleźć siebie.

Dziś gwiazdy śniadaniówki, Woźniak-Starak i Drzyzga, przekazały fatalne wieści…

Dzień Dobry TVN: redakcja pogrążyła się w żałobie

W niedzielnym wydaniu dziennikarki poinformowały widzów o śmierci operatora kamery Witolda Szczepana, który pracował w śniadaniówce od samego początku.

Witek Szczepan, operator, który pracował z nami od samego początku „Dzień dobry TVN”, ale też od początku TVN. Znany doskonale wszystkim, którzy przewinęli się przez naszą stację, a przez redakcję „Dzień dobry TVN” to już na pewno – powiedziała Agnieszka.

Po niej głos zabrała Ewa:

Człowiek, który zawsze emanował spokojem, zawsze potrafił znaleźć ciepłe słowo i uśmiech. Co najważniejsze, był także naprawdę wyjątkowym profesjonalistą.

Woźniak-Starak zwróciła się bezpośrednio do wdowy po Witoldzie:

Basiu, ściskamy cię bardzo, przytulamy. Jesteśmy z tobą, naprawdę.

Gdy koleżanki żegnały zmarłego przyjaciela, na ekranie pojawiły się jego archiwalne zdjęcia.

Redakcja Jastrząb Post składa kondolencje redakcji i rodzinie zmarłego.

Tutaj przeczytacie o tym, jak Jurek Owsiak pożegnał pana Witolda.


Nie żyje Witold Szczepan

Nie żyje Witold Szczepan

Jurek Owsiak pożegnał przyjaciela

Jurek Owsiak pożegnał przyjaciela

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×