Żaklina z „Top Model” przytyła w ciąży ponad 20 kilo. Jak teraz wygląda? Nową sylwetkę pokazała w „DDTVN”

Żaklina Ta Dinh przytyła 21 kg w ciąży

Żaklina Ta Dinh przytyła 21 kg w ciąży

Żaklina Ta Dinh gościła w programie Dzień dobry TVN. Opowiedziała m.in. o tym, ile przytyła w trakcie ciąży.

Żaklina Ta Dinh pojawiła się w 7. edycji programu Top Model, z którego odpadła dopiero w ósmym odcinku. Jej egzotyczna uroda przykuła uwagę widzów i zapewniła jej dużą popularność.

Przed kilkoma miesiącami celebrytka poinformowała swoich fanów o tym, że jest w ciąży i spodziewa się dziewczynki. Teraz zdecydowała się wystąpić w programie Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała o tym, jak czuje się podczas ciąży i jak zmaga się ze zmianami w ciele oraz burzą hormonów. Drugim gościem programu była ginekolog dr Anetta Karwacka. Lekarka urozmaiciła audycję eksperckimi komentarzami.

Ile Żaklina Ta Dinh przytyła w ciąży?

Żaklina rozmowę z Filipem Chajzerem Małgorzatą Ohme rozpoczęła od opowiedzenia o swoim samopoczuciu.

Nie miałam super zawirowań hormonalnych, napadów złości czy wybuchów gorąca. Jedyną zachcianką, jaką miałam, to było awokado. Natomiast dokuczała mi zgaga. Nigdy wcześniej jej nie miałam, więc nie wiedziałam, co to jest – powiedziała.

Dodała, że przez ciążę musiała zrezygnować ze sportu, choć wcześniej uprawiała muay-thai. Odstawienie treningów przyczyniło się do zmian w jej wyglądzie. Gwiazda sporo przytyła.

Przez pierwsze 3,5 miesiąca absolutnie nic nie mogłam. Po prostu leżałam i dbałam o siebie. (…) Przybyło mi 21 kg, więc jest tego dużo. Wcześniej miałam niedowagę, a teraz jest tego troszeczkę.

Nie zdaje się ona jednak tym zbytnio przejmować, ponieważ jej mama przytyła jeszcze więcej, i szybko zrzuciła zbędne kilogramy po tym, gdy już ją urodziła.

Wypowiedzi Żakliny były przeplatane ze specjalistycznymi opiniami dr Karwackiej. Lekarka wytłumaczyła m.in., skąd w ciąży biorą się zgagi.

Zmiana związana jest nie tylko z rosnącą macicą, która uciska na żołądek, ale i będzie dużo bardziej nasilona u pacjentek z dietą wysokocukrową. To jest dosyć nagminny problem ciężarnych, ale mamy leki, sposoby domowe, jak siemię lniane.

Przyznała też, że kobiety w ciąży nie tylko tyją, lecz również zmieniają się ich nosy, stopy i usta, za co odpowiada burza hormonów. Rozwiała też popularne mity dotyczące ciąży, jak m.in. ten, który mówi o tym, że kobieta, która rodzi dziewczynkę, traci część swojej urody. Jak wyjaśniła, jest to tylko niemająca nic wspólnego z rzeczywistością legenda.

Musimy przyznać, że Żaklina nawet w ciąży wygląda olśniewająco. Trzymamy kciuki za nią i jej córeczkę. Zobaczcie, jak teraz wygląda gwiazda Top Model.


Żaklina Ta Dinh przytyła 21 kg w ciąży

Żaklina Ta Dinh przytyła 21 kg w ciąży

Żaklina Ta Dinh przytyła 21 kg w ciąży

Żaklina Ta Dinh przytyła 21 kg w ciąży

Żaklina Ta Dinh przytyła 21 kg w ciąży

Żaklina Ta Dinh przytyła 21 kg w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×