Szukaj

Meghan Markle na urodzinowej imprezie nie dała się poznać z najlepszej strony. Zachowanie na miarę diwy

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle niedawno obchodziła swoje 39. urodziny. Życzenia złożyli jej królowa Elżbieta, książę Karol oraz William i Kate Middleton. Według tabloidu księżna Sussex i książę Harry nie odpowiedzieli na nie i po raz kolejny zlekceważyli rodzinę królewską.

4 sierpnia Meghan Markle skończyła 39 lat. Międzynarodową sławę zyskała nie dzięki swoim rolom, a dopiero, gdy w 2017 roku zaczęła spotykać się z księciem Harrym. Cały świat obserwował jej życie na królewskim dworze. Najpierw bajkowe zaręczyny, potem spektakularny ślub, narodziny Archiego, aż wreszcie potężny skandal określany przez media jako Megxit.

Meghan Markle w swoje urodziny zachowała się jak diwa

Nowy artykuł w National Enquirer stwierdza, że ​​królowa zażądała umieszczenia wpisu na oficjalnym koncie na Instagramie i nakazała swojemu najstarszemu wnukowi, księciu Williamowi, zrobić to samo. Ten spełnił jej życzenie, ale według informatora magazynu nie był z tego powodu zadowolony.

Według donosiciela, książę William kipi ze złości z powodu ujawnienia szczegółów waśni z bratem na stronach niedawno wydanej książki Finding Freedom, która dotyczy relacji między księciem i księżną Sussex od ich pierwszych randek, do ich ślubu, narodzin Archiego i decyzji, którą podjęli na początku tego roku, aby ustąpić ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej.

Znawca pałacu przyznaje, że jedynym powodem, dla którego książę William życzył Markle wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, było to, że mu nakazano.

William zawsze będzie robił to, czego chce królowa, jego dyplomacja jest jedną z jego mocnych stron, więc oczywiście postarał się publicznie życzyć Meghan wszystkiego najlepszego w jej urodziny.

Inne źródło pałacowe podaje, że książę Harry nie dzwonił ani nie wysyłał SMS-ów do swojego ojca, księcia Karola ani królowej Elżbiety.

Harry mógł zadzwonić do swojej babci, aby podziękować lub wyrazić wdzięczność za pamięć w dnu urodzin żony, a nawet wysłać SMS-a do swojego ojca, księcia Karola. Ale to się nie wydarzyło.

Według Enquirera stało się tak, ponieważ Meghan była zajęta rządzeniem księciem Harrym i zachowaniem się jak diwa podczas swojego przyjęcia urodzinowego. Nie pokazała się w tym wypadku z najlepszej strony.


Księżna Meghan na obchodach Dnia Pamięci

Księżna Meghan na obchodach Dnia Pamięci

Meghan Markle - w jaki sposób składa dłonie?

Meghan Markle - w jaki sposób składa dłonie?

Meghan Markle - Książe Harry

Meghan Markle - Książe Harry

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×