Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Gwiazdy na gali Kobieta Roku Glamour 2018: Anja Rubik, Margaret, Marta Wierzbicka, Kasia Sokołowska
Gwiazdy na gali Kobieta Roku Glamour 2018: Anja Rubik, Margaret, Marta Wierzbicka, Kasia Sokołowska

Gwiazdy na gali Kobieta Roku Glamour 2018: Anja Rubik, Margaret, Marta...

Gwiazdy na gali Kobieta Roku Glamour 2018: Anja...

Historyczna chwila! Mega seksowna Agata Duda przyćmiła skromniutką Melanię Trump podczas spotkania w USA!
Historyczna chwila! Mega seksowna Agata Duda przyćmiła skromniutką Melanię Trump podczas spotkania w USA!

Historyczna chwila! Mega seksowna Agata Duda przyćmiła skromniutką Melanię Trump podczas...

Historyczna chwila! Mega seksowna Agata Duda przyćmiła skromniutką...

Pijany w sztok syn Beckhamów zaliczył pierwszy duży skandal! Ledwo stał na nogach wracając z imprezy
Pijany w sztok syn Beckhamów zaliczył pierwszy duży skandal! Ledwo stał na nogach wracając z imprezy

Pijany w sztok syn Beckhamów zaliczył pierwszy duży skandal! Ledwo stał...

Pijany w sztok syn Beckhamów zaliczył pierwszy duży...

Dziś wtorek, 18.09.2018

Trzy ekspertki wzięły pod lupę zachowanie Meghan Markle! Ich baczne obserwacje przyniosły zaskakujący wynik!

Meghan Markle zachowanie. Co o niej mówi?Mowa ciała Meghan Markle

Niedawna uroczysta msza Opactwie Westminsterskim była pierwszym oficjalnym wydarzeniem, podczas którego Meghan Markle występowała w obecności królowej Elżbiety II. Narzeczona księcia Harry’ego musiała mieć niezłego stracha. Elżbieta nie znosi łamania zasad protokołu i Meghan mogła być pewna, że będzie uważnie obserwowana przez surową babcię ukochanego.

Ale nie tylko królowa śledziła każdy ruch Meghan. Obserwowały ją też trzy ekspertki – znawczyni etykiety Myka Meier oraz specjalistki od mowy ciała Traci Brown i Patti Wood. Kobiety podzieliły się swoimi wnioskami z portalem Huffington Post.

Meier na wstępie pochwaliła nienaganny strój Meghan i spokój z jakim przyszła księżna wkraczała do katedry:

Jej postawa dowodzi pewności siebie, a jej kontakt wzrokowy z innymi członkami rodziny królewskiej wskazuje na to, że jest ona na ich poziomie. Jej staranna elegancja sugeruje, że przyjmuje ona zarówno kulturę brytyjską, jak i swoją pozycję – wyjaśniła ekspertka od etykiety.

Więcej o stanie emocjonalnym Meghan powiedziała specjalistka od mowy ciała. Traci Brown porównała zachowanie Markle do innych członków rodziny królewskiej:

W zasadzie ona wydawała się być bardziej zrelaksowana niż książę Harry, książę William i księżna Kate – zauważyła Brown.

Ekspertka zwróciła uwagę na powtarzający się i u Harry’ego, i u Williama gest sprawdzania guzików marynarki. Według Brown jest to gest obronny, który ma właściwości uspokajające, i występuje u osób, które znajdują się w sytuacji wysokiego napięcia.

Patti Wood zwróciła uwagę na szczególny moment w trakcie całej uroczystości, kiedy Meghan Markle zatrzymała się przy grupie dzieci:

To była wspaniała chwila, kiedy ona zaczęła rozmawiać z tą małą dziewczynką – wyglądała na naprawdę zrelaksowaną i szczęśliwą – podkreśliła Wood. – Myślę, że z tą częścią swojej oficjalnej roli ona czuje się wyjątkowo dobrze. Dostaje piątkę z plusem za entuzjastyczne i swobodne kontakty z ludźmi.

Na postawie tak fachowej oceny można stwierdzić, że Meghan doskonale poradzi sobie z rolą księżnej. I podejrzewamy, że to będzie rola życia pięknej aktorki.

Meghan Markle jeszcze nie została księżną, a już przegoniła perfekcyjną Kate!

Meghan Markle sprawiła sobie niezwykłą błyskotkę! Ten istotny drobiazg zakłada specjalnie dla królowej Elżbiety?!

Wyciekły szczegóły z tajemniczej ceremonii Meghan Markle i księcia Harry’ego! Co na to królowa Elżbieta II?Czy Meghan Markle pasuje do brytyjskiej rodziny królewskiej?

Komentarzy: 1


panna | 18 marca 2018, 10:20

Była aktorką więc dla niej takie podchodzenie do ludzi i rozmawianie z nimi jest normalne. Ona sama żyła przecież w błysku fleszy, bo te wszystkie premiery, eventy itp., więc dla niej najwidoczniej nie są już stresujące. Do tego ma świadomość że dobrze wygląda. Jest piękną kobietą z nienaganną sylwetką, nie potrzebuje treningów, diet, ani iqacai na odchudzanie. Widać, że jest pewna siebie i wie co robi.


Dodaj komentarz
×