Syn Robina Williamsa wziął ślub. Pochwalił się zdjęciem. „Nie mogliśmy wybrać lepszego dnia”

Syn Robina Williams wziął ślub

Syn Robina Williams wziął ślub

Zachary Williams ożenił się. Syn Robina Williamsa na ślubnym kobiercu stanął 10 października. Nie bez powodu wybrał tę datę. Co nim kierowało?

Robin Williams w sierpniu 2014 roku popełnił samobójstwo. To był wielki cios dla fanów aktora. Początkowo uważano, że aktor cierpiał na depresję, jednak w toku śledztwa koroner ustalił inną przyczynę. Okazało się, że cierpiał on na demencję z ciałami Lewego, a depresja była jedynie jednym z 50 symptomów, z którymi zmagał się artysta. Jego żona, Susan Schneider, w wywiadzie udzielonym dla magazynu People oraz telewizji ABC powiedziała wówczas:

Depresja była jednym z mniejszych symptomów. Modlę się do Boga, żeby cała ta sprawa rzuciła jakieś światło na chorobę, na którą cierpią miliony rodzin. My nie wiedzieliśmy o niej nic.

Choroba Robina była nieprzewidywalna. Każdego miesiąca, czasami dnia, pojawiały się u niego zupełnie inne objawy. Sądzono, że choruje na Parkinsona, jednak diagnoza została postawiona mylnie. Aktor, nieumiejący pogodzić się ze swoją chorobą, popełnił samobójstwo.

Zachary Williams ożenił się

Zachary Williams jest najstarszym synem Robina Williamsa. Młody aktor poznał wybrankę swojego serca w 2014 roku, gdy zmagał się z żałobą po śmierci ojca. Olivia June była dla niego nieocenionym wsparciem w tych trudnych dla całej jego rodziny chwilach. Zrodziło się między nimi silne uczucie, które połączyło ich już na zawsze.

Para w maju 2019 roku powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Nazwali syna McLaulin Clement Williams. Nadali mu takie imię, ponieważ chcieli uczcić pamięć o Robinie Williamsie. McLaulin to jego drugie imię. Zachary nie kryje, że rodzina jest dla niego najważniejsza i cieszy się z tego, że może być tatą. W jednym z wywiadów powiedział:

Uwielbiam budzić się rano z synem, robić mu śniadanie i mieć możliwość pokazania mu rzeczy po raz pierwszy.

Wzajemna miłość, jak i uczucie, którym para obdarzyła pierworodnego syna, zaprowadziło ich przed ołtarz. 10 października zdecydowali się zorganizować intymne przyjęcie, na które zaprosili wyłącznie najbliższe osoby, z zachowaniem wszelkich zasad ostrożności.

Zaka i Olivię łączy wyjątkowo silne uczucie. Zaraz po ślubie aktor zdecydował się opublikować wpis na Twitterze:

Miałem największą przyjemność poślubić dzisiaj moją najlepszą przyjaciólkę, Olivię June. Było wspaniale i nie mogliśmy wybrać lepszego dnia na zawiązanie węzła małżeńskiego! #MentalHealthDay

Olivia June nie mogła powstrzymać się i chwilę później odpowiedziała:

Poślubiłam dzisiaj mojego najlepszego przyjaciela i miłość mojego życia. Zachary Williams, zostaniesz ze mną już na zawsze i legalnie.

Para zdecydowała się właśnie na tę datę, ponieważ ma ona dla nich wyjątkowe znaczenie. 10 października uznawany jest przez międzynarodowe organizacje za Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Zachary oraz jego żona, aktywnie udzielają się w fundacjach zajmujących się tym zagadnieniem. Z całą pewnością duży wpływ na zainteresowanie się tym tematem była choroba Robina Williamsa, wśród której objawów występowały również lęki i stany depresyjne.

Szczęśliwym małżonkom życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.


Syn Robina Williamsa wziął ślub

Syn Robina Williamsa wziął ślub

Olivia June

Olivia June, żona Zacka Williamsa

Olivia June

Olivia June, żona Zacka Williamsa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×