Zac Efron przez lata wyglądał tak samo. Teraz zapuścił brodę i jest nie do poznania

Zac Efron

Zac Efron

Zac Efron na Instagramie uczcił Dzień Ziemi. Przez przypadek pochwalił się metamorfozą. Jak wygląda z brodą? Co na to internauci?

Zac Efron zdobył popularność czternaście lat temu. Właśnie wtedy wcielił się w uzdolnionego wokalnie Troya Boltona w hitowej produkcji Disneya — High School Musical. Od premiery ostatniej części filmu minęło sporo czasu, a aktor zmienił swój wizerunek. Ze słodkiego chłopca stał się przystojnym mężczyzną.

Zac Efron zapuścił brodę. Jak wygląda?

Zac Efron obecnie ma 33 lata i nadal związany jest z aktorstwem. Zgromadził wokół siebie grono wiernych fanów, dla których prowadzi konta w mediach społecznościowych. W tym na Instagramie, gdzie śledzi go ponad 42 miliony obserwujących.

To z nimi Zac dzieli się ciekawostkami z życia prywatnego — pokazuje, jak spędza czas wolny, chwali się branżowymi imprezami, a także zawodowymi projektami. Swoje zasięgi wykorzystuje, by zwrócić uwagę na ważne sprawy. Do takich z pewnością należał Dzień Ziemi, który obchodzono 22 kwietnia.

Z tej okazji aktor opublikował dwa zdjęcia, na których pozuje na plaży. Wpatruje się w dal, a na jego twarzy gości uśmiech. W opisie podkreślał, że natura zawsze go interesowała, teraz bardziej niż kiedykolwiek zdaje sobie sprawę, jak ważne jest dbanie o środowisko:

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, zdaję sobie sprawę, jak ważne jest dbanie o naszą planetę, ludzi i każdą żywą istotę, z którą ją dzielimy. Bądźcie bezpieczni, bądźcie zdrowi i bądźcie dla siebie dobrzy.

Internauci w komentarzach pod zdjęciem zwrócili uwagę nie tylko na ważny przekaz jego wpisu, ale także na nowy wizerunek. Zac zapuścił brodę, co nie umknęło jego fanom:

  • Mądre słowa. Dbajmy o siebie nawzajem, w pełni popieram. Służy Ci ten czas, do twarzy Ci z tą brodą.
  • Cieszę się, że dodałeś ten post. To ważne, że znani ludzie zwracają uwagę na naturę.
  • Fajnie wyglądasz z tą brodą. Odważnie.
  • Podobasz mi się w nowym wydaniu. Fajnie.
  • Chociaż nie przypominasz siebie sprzed lat, ciekawy ten Twój nowy wizerunek.

A Wam jak się podoba?


Zac Efron z brodą

Zac Efron z brodą

Zac Efron z brodą

Zac Efron z brodą

Zac Efron

Zac Efron

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×