Okropne informacje na temat księżnej Diany wychodzą na jaw. Tuż przed 20 rocznicą śmierci

Księżna Diana śmierć, zabójstwo

Księżna Diana śmierć, zabójstwo

Księżna Diana została zamordowana?

Dwadzieścia lat po śmierci księżnej Diany na światło dzienne wypływają coraz to nowe, nieznane, często absurdalne informacje i fakty z jej życia. Najczęściej oscylują one wokół tematu jej trudnego małżeństwa z księciem Karolem, albo tragicznej śmierci w paryskim tunelu Alma. Tuż przed kolejną rocznicą śmierci, przypadającą na 31 sierpnia, brytyjskie media obiegły mrożące krew w żyłach wyznania angielskiego szpiega, Johna Hopkinsa.

Księżna Diana zemściła się na księciu Karolu, a potem już nie było odwrotu. Tajemnicę tuż przed śmiercią wyjawiła jej bliska przyjaciółka

80-letni mężczyzna, który rzekomo zmaga się ze śmiertelną chorobą, zdecydował się przyznać do szokującego zlecenia. Szpieg w latach 1973-1999 odebrał życie 22 osobom na zlecenie MI5, a na liście potencjalnych ofiar miał mieć jedną kobietę, podobno była nią księżna Diana. Co więcej, Hopkins niby otrzymał zlecenie od rodziny królewskiej, a wszystko przez szeroko komentowany wówczas w mediach romans Lady Di z arabskim milionerem Dodim Al-Fayedem.

Była jedynym celem, który został wyznaczony bezpośrednio przez rodzinę królewską.

Internauci szybko zweryfikowali źródło, które przytoczyło szokujące słowa Brytyjczyka. Informację podał serwis Tap News Wire, który na Wyspach słynie głównie ze spreparowanych newsów mających zapewnić klikalność i szybki zysk.

Rodzina królewska w tej sytuacji (jak w większości podobnych przypadków) nie reaguje na szkalujące treści. Szczególnie po tym, jak większość osób z bliskiego otoczenia Diany i Karola zdradziło, jak wyglądało ich małżeństwo od kuchni. Ostatnio sporo gorzkich słów pod adresem ojca i królowej Elżbiety II powiedział książę Harry, młodszy syn pary.

Książę Harry z rozgoryczeniem wspomina pogrzeb księżnej Diany. Ma wielki żal do ojca: “Moja matka właśnie zmarła, a ja musiałem…”

Jak księżna Diana wyglądałaby dzisiaj? To zdjęcie podbija internet

Księżna Diana miała zostać zamordowana?

Księżna Diana miała zostać zamordowana?

Księżna Diana w sukience w grochy

Kto chciał zabić księżną Dianę? Dlaczego?


Księżna Diana w sukience w grochy

Księżna Diana w sukience w grochy

Książę Harry o pogrzebie księżnej Diany w Newsweeku

Książę Harry o pogrzebie księżnej Diany w Newsweeku

Księżna Diana z synami - Williamem i Harrym

Księżna Diana z synami - Williamem i Harrym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×