Szukaj

Mąż naraził życie dla Moniki Zamachowskiej. Tak poświęca się dla ukochanej. Internauci pod wrażeniem

Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski

Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski

Monika Zamachowska pokazała, jak mąż rozpieszcza ją w czasie stanu zagrożenia epidemiologicznego. Zbigniew Zamachowski dla swojej ukochanej jest gotowy do największych poświęceń.

Monika Zamachowska jako osoba publiczna angażuje się w budowanie świadomości społecznej. Ostatnio prezenterka promuje akcję #zostanwdomu, która ma na celu zachęcić Polaków do odcięcia się od świata zewnętrznego na czas trwającej kwarantanny. Swoim fanom podpowiada, by w tym czasie nadrobili zaległości czytelnicze – sięgnęli po książki, gazety i odkurzyli swoją bibliotekę, ewentualnie zajęli się wiosennymi porządkami. Sama gwiazda z domu wychodzi tylko wtedy, kiedy musi, czyli na spacer z psem.

Zbigniew Zamachowski naraził dla żony swoje życie

W trudnym czasie Monika może liczyć na wsparcie swojego męża. Dziennikarka w maju 2014 roku poślubiła nagrodzonego m.in. sześcioma Orłami Zbigniewa Zamachowskiego. Od tej pory wiodą spokojne, przepełnione miłością życie rodzinne, wspólnie wychowując dzieci z poprzednich związków.

Dziennikarka na Instagramie pochwaliła się dowodem miłości, jaki z ogromnym poświęceniem zdobył dla niej ukochany. Aktor w czasie stanu zagrożenia epidemiologicznego przygotował dla żony romantyczną niespodziankę – kupił jej bukiet świeżych kwiatów. Na stole w domu państwa Zamachowskich okres kwarantanny umilają żółte tulipany, które są alegorią radości i powodzenia.

Kwiaty od męża zawsze drogie memu sercu, ale te zdobyte kilka dni temu, z narażeniem życia, przy zamykających się z hukiem kwiaciarniach i sklepach, są po prostu bezcenne… Tyle, co sobie człowiek popatrzy – pochwaliła się Monika.

Fani są pod wrażeniem postawy pana Zbigniewa. Wielu gratuluje Monice tak troskliwego męża.

  • Mąż kocha i dba…
  • Ciepły, piękny dom, pełen miłości. Wspaniali Państwo jesteście.
  • I to się nazywa MIŁOŚĆ.
  • I pomyslec, że ostatnio większość zdobywała inne towary z narażeniem życia – pisali internauci.

Pozytywne nastawienie do trudnej sytuacji jest bardzo ważne. Według ekspertów spokój, uśmiech i odpowiednia ilość snu poprawiają naszą odporność, która jest bardzo ważna w walce z wirusem COVID-19.

Do 17 marca w Polsce potwierdzono 205 przypadków koronawirusa. 5 osób zmarło, 734 są hospitalizowane, 10050 ma kwarantannę, a 30129 jest objętych nadzorem epidemiologicznym.


Monika Zamachowska dostała żółte tulipany od męża

Monika Zamachowska dostała żółte tulipany od męża

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska

Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska na premierze Bad Boy

Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska na premierze Bad Boy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×