Szukaj

Brad Pitt i Jennifer Aniston przyłapani przez Angelinę Jolie. Mem z aktorem i jego byłymi żonami podbija sieć

Brad Pitt, Jennifer Aniston i Angelina Jolie

Brad Pitt, Jennifer Aniston i Angelina Jolie

Jennifer Aniston, Brad Pitt i Angelina Jolie. Chyba każdy zna historię tej trójki. Miłość, rozstanie, romans. Tabloidy prześcigają się w tworzeniu historii o nich. Brad i Jennifer spotkali się i zostali sfotografowani razem na wręczenia nagród SAG Awards 2020. Do zdjęcia dołożono AJ, no i powstał mem. Zabawny?

Jennifer Aniston była żoną Brada Pitta przez pięć lat. Zakochani uchodzili za jedno z najbardziej szczęśliwych małżeństw w amerykańskim show-biznesie. Wszystko zmieniło się w momencie, w którym aktor przyjął propozycję zagrania głównej roli w filmie Pan i Pani Smith. Jego filmową partnerką była Angelina Jolie.

Rozstanie Jennifer i Aniston było bolesne dla aktorki. Opinia publiczna bardzo długo winiła Jolie o rozpad ulubionego małżeństwa Hollywood. Od czasu, kiedy Angelina i Pitt rozwiedli się, tabloidy uparcie łączą dawnych małżonków w parę. Niektóre tabloidy posunęły się nawet do tego, że ogłosiły, iż ich ślub.

Angelina, Brad i Jennifer na memie. Zabawny?

Brad Pitt i Jennifer Aniston pojawili się na gali wręczenia nagród SAG Awards 2020. Obydwoje odebrali nagrody za swoje role. Kiedy aktorka przemawiała, odbierając swoje wyróżnienie, jej były mąż był bardzo wzruszony. Ona również bardzo ucieszyła się, że on został nagrodzony.

Po raz pierwszy od wielu lat zostali sfotografowani podczas serdecznej rozmowy. Cała ich historia, kreowana przez tabloidy, stała się inspiracją dla zabawnego memu.

Tą złą, jak w całej historii romansu, jest Angelina Jolie. Ona, w charakteryzacji z filmu Czarownica, przyłapuje byłych małżonków na przemiłej konwersacji. Zbliża się, a wraz z nią groza.

Well, well – mówi Jolie, a potem następuje diabelski śmiech.

Jaki wniosek? Czyżby rzeczywiście oni znowu mieli się ku sobie? A ona ponownie wkroczy? Mem rozbawił internety.

Jak internauci komentują dzieło – Ponowne spotkanie Pitta z byłymi żonami? Przede wszystkim są tysiące, może miliony emotek obrazujących donośny śmiech.

  • Padłam!
  • Chyba jednak SAGA.
  • Boskie, będzie Oskar.
  • Myślę, że Angelina miała ochotę na Brada to go zdobyła, ale co to za zdobycz skoro tak łatwo odszedł od pierwszej żony, stał się nudny i poszła dalej bez niego.
  • Ahhaahha dobre.
  • Zarąbisty mem – padają komentarze.

Wśród rozbawionych znalazły się też polskie gwiazdy, na przykład Małgorzata Kożuchowska i Julia Wieniawa.

Zobacz także: Dziecko w drodze? Gazeta ujawnia sekret Jennifer Aniston. Jeśli to prawda… Gratulujemy!


Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami

Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami

Jennifer Aniston i Brad Pitt SAG Awards 2020

Jennifer Aniston i Brad Pitt SAG Awards 2020

Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami na SAG Awards 2020

Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami na SAG Awards 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×