Jedna literówka robi różnicę. Magda Gessler drobną wpadką rozbawiła internautów. Tylko co na to uczestnik „MasterChefa”?

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler opublikowała post na Instagramie i zaliczyła małą wpadkę. Literówka rozbawiła internautów, tylko co na to uczestnik MasterChefa?

Magda Gessler od ponad 10 lat inspiruje do zmian w Kuchennych rewolucjach. W ich trakcie pomaga właścicielom podupadających lokali ponownie zaistnieć na rynku. Gwiazda nagrywania nowych odcinków programu nie przerwała nawet w czasie pandemii koronawirusa. Gdy lokale mogły jedynie serwować dania na wynos, starała się znajdować takie rozwiązania, które pomagały właścicielom utrzymać biznes:

W tej chwili sytuacja w Polsce jest trudna, w związku z tym robimy rzeczy tanie, domowe, pyszne, zamknięte szczelnie i higienicznie. W słoikach, szczelnych, fajnych wnętrzach kartonów, gdzie naprawdę można zjeść kapitalny obiad, kupując go właśnie w takiej restauracji, która się zdecydowała na wydawanie potraw przez okienko.

Gessler nie boi się także kontrowersji, a jej poglądy są bardzo wyraziste i nie waha się ich wyrażać głośno. Niedawno wypowiedziała się na temat działalności branży gastronomicznej podczas zbliżającej się według specjalistów tzw. czwartej fali pandemii. W jej ocenie wówczas wstęp do lokali gastronomicznych będą miały jedynie osoby zaszczepione.

Wydała autobiografię, w której ujawniła skrywane dotąd sekrety ze swojego życia, a niedawno zapowiedziała, że zostanie opublikowana druga część jej książki. Powstanie też film, w którym zostanie przedstawiona jej historia.

Tymczasem Magda skupia się na bieżących projektach i aktywnie działa na Instagramie. To właśnie w social mediach zaliczyła drobną, zabawną wpadkę.

Magda Gessler inspiruje postem na IG. Jak odbiór zmieniła literówka?

Wpisy Magdy Gessler to nieustanne źródło inspiracji. Zdjęcia potraw, miejsc, które odwiedza, ale także te prywatne posty, w których dzieli się z fanami pasją i tym, jak trzeba brać z życia pełnymi garściami. Niektóre zapewne pisane w wielkich emocjach, pod wpływem chwili. Gwiazda znana jest z tego, że bywa, iż w jej opisach pojawiają się literówki, czy też urwane myśli. Tym razem wyszło dość zabawnie, bo pisząc o potrawie jednego z uczestników MasterChefa, zapomniała o literce:

To Danielowi szczy wyobrazni i smaku .., (zachowano pisownię oryginalną) – napisała.

Mimo że internauci są zachwyceni kulinarnym dziełem sztuki, jakie pokazała Gessler, to nie mogą się na nim do końca skupić. A wszystko przez literówkę w opisie, która nieco zepsuła odbiór i ich rozbawiła. Cóż, zdarza się najlepszym, a gwiazda MasterChefa nie zatrzymuje się na takich drobiazgach. Magda z pewnością sama zaśmiała się, widząc niefortunne słowo, a jej fani są w stanie wszystko wybaczyć idolce. Tylko co na to Daniel, finalista programu?


Magda Gessler - literówka w opisie

Magda Gessler - literówka w opisie

Anna Starmach, Magda Gessler, Michel Moran

Anna Starmach, Magda Gessler, Michel Moran

Magda Gessler. Zdjęcie z Instagrama

Magda Gessler. Zdjęcie z Instagrama

Komentarze

  • Gośćgosc2 pisze:

    Wszystkich poucza jak się gotuje ,jakie przyprawy itp,to powinna dac przykład i zacząć od siebie po 1 pracując w kuchni nie nosi się biżuterii,po 2 włosy powinny być spięte, chyba że to danie pi włosku😂😂

  • Felixa pisze:

    Nie wiem dlaczego tak promujecie tę Gessler, ona niedługo będzie wyskakiwać z przysłowiowej lodówki. Nie tylko nie umie gotować, jak na kucharkę wygląda wyjątkowo niechlujnie z tymi sztucznymi kudłami, przyklejonymi pazurami i w stroju klowna, to jeszcze po chamskodzywa się do swoich w kuchennych rewolucjach. I to właśnie promujecie.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×