NewsyZ OSTATNIEJ CHWILI: Znamy wynik meczu Polska-Niemcy. Tak "naszych" dopingowali polscy kibice [GALERIA]

Z OSTATNIEJ CHWILI: Znamy wynik meczu Polska-Niemcy. Tak "naszych" dopingowali polscy kibice [GALERIA]

Izabela Wodzińska
04.09.2015 22:42, aktualizacja: 04.09.2015 23:22

Dziś we Frankfurcie odbył się mecz Niemcy - Polska. Spotkanie siódmej kolejki grupy D eliminacji do Euro 2016 było emocjonujące. To mecz  o awans do mistrzostw Euro 2016! W 19 minucie Gotze strzelił Polakom bramkę. Było 2:0 dla Niemców. W 35 minucie Robert Lewandowski sprawił, że Polska przegrywała już tylko jednym punktem. W 41 minucie Niemcy stracili animusz. Potem go odzyskali i wbili nam kolejną, trzecią bramkę. 3:1 dla Niemców.

Mecz Polska-Niemcy wygrała drużyna Niemiec 3 do 1.

Tak bawili się polscy kibice i dopingowali "naszych".