Wirtualna Polska

To on skradł serce Joanny Opozdy przed Antkiem Królikowskim. Było o włos od ślubu!

To on skradł serce Joanny Opozdy przed Antkiem Królikowskim. Było o włos od ślubu!

Joanna Opozda

Joanna Opozda, zanim wyszła za Antka Królikowskiego, o mało nie poślubiła kogoś innego. W kim była zakochana?

Wirtualna Polska

Joanna Opozda poślubiła Antka Królikowskiego, ale małżeństwo po kilku miesiącach zakończyło się głośnym rozstaniem. Wszystko wydarzyło się, zanim na świat przyszedł ich syn Vincent.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Antek zaczął układać sobie życie u boku nowej partnerki. Chociaż przez długi czas nie mówił o związku, już nie ukrywa, że znowu jest szczęśliwy, a z nową partnerką zadebiutował nawet na branżowej imprezie.

Problemy Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Opozda i Królikowski nie otrzymali jeszcze rozwodu, ale nie jest to ich jedyny problem. Rodzice Vincenta nie mogą dogadać się w sprawie syna, a kością niezgody stały się alimenty na chłopca.

Po tym, jak komornik zabezpieczył pięciocyfrową kwotę proponowanych przez stronę Asi alimentów, mam zablokowane wszystkie konta, więc o finanse matka mojego syna nie powinna się obawiać, tym bardziej że, z tego co widzę, całkiem nieźle radzi sobie z reklamowaniem wszystkiego na swoim Instagramie, no ale wiadomo, jak to jest. Ja wybieram prawdziwe życie, dlatego zacząłem nowe. Jestem lekko zmęczony, tęsknię za synkiem, ale mimo wszystko jestem szczęśliwy. Wiem, że tym razem podjąłem dobre decyzje i że to początek zupełnie nowej, dobrej drogi. Może z czasem się przekonacie – powiedział Antek.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Joanna nie pozostała dłużna.

Alimenty zarządził sąd, nie ja. Przyjrzał się Twoim zarobkom i ustalił odpowiednią kwotę. Gdybyś był przyzwoitym człowiekiem i płacił alimenty na czas, komornik nie zająłby Twojego konta, to chyba oczywiste. Ile razy próbowałam się z Tobą dogadać? – napisała Joanna w social mediach.

Jakiś czas temu tabloid poinformował, że w związku z tym, że aktor nie płaci kwoty, którą ustalił sąd, może mieć spore problemy.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

To wszystko mogło się nie wydarzyć… Zanim poznała Antka, Joanna była o krok od poślubienia kogoś innego.

Z kim spotykała się Joanna Opozda przed Antkiem Królikowskim?

Wirtualna Polska

W 2016 roku Joanna Opozda wzięła udział w programie Taniec z gwiazdami. Aktorka na parkiecie poznała mężczyznę, który nieźle zawrócił jej w głowie. To był jej taneczny partner Kamil Kuroczko.

Według ustaleń Plotka Opozda zakochała się w nim, a ich relacja trwała jeszcze po zakończeniu programu. Parę połączyły nie tylko stosunki koleżeńskie, lecz także miłość.

Kuroczko i Opozda nie kryli się z łączącym ich uczuciem. Na profilach nie brakowało wspólnych zdjęć, spędzali również razem wakacje. Dwa lata od pierwszego spotkania, jak informował Fakt, tancerz poprosił aktorkę o rękę, a ta się zgodziła. Zaręczyny miały mieć miejsce na Sardynii.

To uczucie jednak nie przetrwało próby czasu. Joanna związała się z Antkiem Królikowskim, a jak potoczył się ten związek, już wiadomo.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zaręczyny Joanny Opozdy i Kamila Kuroczko

Zaręczyny Joanny Opozdy i Kamila Kuroczko

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Joanna Opozda i Kamil Kuroczko odpadli z Tańca z Gwiazdami

Joanna Opozda i Kamil Kuroczko odpadli z Tańca z Gwiazdami

Joanna Opozda i Kamil Kuroczko odpadli z Tańca z Gwiazdami

Joanna Opozda i Kamil Kuroczko odpadli z Tańca z Gwiazdami

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość ciekawska pisze:

  Piękno -rzecz gustu .Moim zdaniem ładna i zgrabna kobieta Pan Antoni alimenty powinien płacić bo przecież jest ojcem dziecka Nie rozumiem dlaczego tego nie robi skoro podkreśla,że tęskni za synemi go kocha!!!Mama dziecka powinna udostępnić ojcu spotkania z dzieckiem chyba ,że wie o nadużyciach,które mogą w niej budzić obawy czy ojciec zapewni bezpieczeństwo dziecku

 • Marek pisze:

  Szuka księcia z bajki z pałacem i służbą.Ale jej ta kwaśna mina zbywa wszystkich konkurentów. Utrzymywać się z czegoś w Wawie trzeba a jak.wiadomo wziętą aktorką nie jest.Wiec szuka i szuka szejka Polskiego z mizernym skutkiem jak narazie

  • Gość pisze:

   Powiedziałeś całą prawdę o Opozdzie. Jej partner w tańcu z gwiazdami miał szczęście, że nie doszło do ślubu. Opozda wygląda na wyniosłą niesympatyczną zakochaną w sobie osobę na dodatek zupełnie nie wzbudza zaufania.

  • Gość pisze:

   Tak, tak. Ma kwaśną minę więc trzeba było ją zdradzić w 9 miesiącu zagrożonej ciąży z sąsiadką z na przeciwka po 6 miesiącach ślubu. Brawo. Bardzo moralne o uzasadnione.

  • hejho pisze:

   Martwisz się o przyszłość JO? Każdy chce lepszej przyszłości. Gdyby teraz JO poznała kogoś, to wylałby się hejt, że za szybko poznała kogoś innego, a powinna zająć się dzieckiem. Ojcu wszystko wolno – takie jest przyzwolenie społeczne. To się musi zmienić.

 • Gość, taka sama jak jej tatuś pisze:

  Taka sama jak tatuś

  • hejho pisze:

   Rozumiem, ze znasz osobiście JO i Jej ojca. Nie rozumiem, w jakim kontekście rozpatrujesz charaktery JO i Jej ojca na tym forum. To jest obrzydliwe.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gośćmarianna pisze:

  Bardzo ładna,zgrabna dziewczyna .nie wiem.dlaczego głupoty piszecie. A alimenty się dziecku należą o czym tatuś Antoni powinien wiedziec. Prawniczka Izabela nie wie o tym.
  Ślubu nie wzięła z Kamilem bo Antoni zawrocil jej w głowie.

  • Gość pisze:

   Kamil.byl za biedny więc o ślubie nie było mowy 😉

  • Gość pisze:

   Nie obstaje za nim bo go nie lubię ale dziecko ma dwoje rodziców głupie prawo że mamusia wzrasta pieniędzmi torebki po 12 tys zarabia krocie a były mąż musi jej płacić alimenty rozumiem dziecku naprawdę dziecko kosztuje 4 tyś miesięcznie chory prawo

  • Gość pisze:

   A Królikowski to pewnie bogacz 🤣

 • Gość pisze:

  Jaka ona przaśna,taka Maryna od pola oderwana .

  • Gość pisze:

   Maryna od pola to by była cycatą kurdupelką z wąskimi ustami teraz pewnie pełnymi wypełniaczy i tipsami do ziemi.

  • hejho pisze:

   JO ma naturalną urodę. Jest ładna. Wszystkim nie musi się podobać. Porównywanie jej do chłopskiej dziewczyny, wbrew zamierzeniu, wskazuje na model dziewczyny naturalnej, zadbanej, ale nie wyniosłej tylko ładnej w swej prostocie. Chociaż – moim zdaniem – jest nietuzinkowej urody. Z roku na rok jej uroda dojrzewa i rysy twarzy są coraz bardziej wyrazistsze i ciekawsze.

 • Rea pisze:

  Jaka ona jest sztuczna i brzydka. Taka jakby naprawdę kosmitka. Starawa już była, Więc poszła w tango z przymulonym Antkiem… prowincjuszki tak robią.

  • Gość pisze:

   Ona nie jest brzydka,bo ona jest naprawdę bardzo ładna

  • Gosia pisze:

   Obiektywnie, abstrahując od osobowości i charakteru. Ma piękna figurę, jest szczupła;długie nogi,talia, piesi, ma naturalne usta ale spore, wielkie jasne oczy, malutki nosek, wydatne kości policzkowe, podatne włosy ale ani dużo ani mało, zadbaną, promienną skorę. Jest mega zadbana. To co piszesz obiektywnie l jest bzdurą. To jest naprawdę piękna kobieta, absolutnie w kanonie naszych czasów, nawet z wyższej półki bo nie jest botoksiarą.

  • Gość pisze:

   Pewnie ktoś urodliwy bo lustro mu o tym mówi i odważnie krytykuje naprawdę ładną dziewczynę

 • Gośćsantana pisze:

  Codzień piszecie o Opozdzie,nuda ,może zamrażalnik u mrożą może nie ,niczego to nie zmieni bo aktorka poza uroda jest beznadziejną. To ona goniła za królikiem,

  • Gość pisze:

   Ona nawet ładna nie jest,ostatnio pudełek pokazał jej prawdziwą twarz,ochyda.

 • Gość pisze:

  Dziwię się Joannie że zdecydowała dię na ślub z tym nieogarem .Już na swoim ślubie był pod wpływem różnych specyfików to było widać.

  • Też Gość. tylko życzliwy Królikowi pisze:

   A byłeś na jego ślubie?Gościu?kim ten Królik się otaczał
   Właßnie widaç jacy życzliwi ludzie byli wokół niego Wtedy coś mógł ,był trampolinę do robienia kariery Bo to fajny kolega A Joanna czerpie z tego co wypracował on Królik Wszystko mu odebrała

  • Gość pisze:

   No widzisz,jakoś nikt inny jej nie chciał,a ten naiwny antoś sie dał namowić.

  • Gość pisze:

   Jaka szkoda,że nie wzięła z nim tego ślubu ,tylko zniszczyła życie Królikowi Szkoda go fajny kolega i mega gość był przed Opozdà Ograbiła go ze wszystkiego

  • Gość pisze:

   Na trzeźwo by się z nią nie ożenił, musiała go najpierw nafaszerować używkami i biedak nie wiedział co się dzieje, a jak się ocknoł to uciekł do sąsiadki

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×