Szukaj

Niewiele brakowało, a Maciej Dowbor byłby z inną gwiazdą „M jak miłość”. Po latach zdradził, kto prawie skradł jego serce

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

Maciej Dowbor opowiedział o początkach znajomości z Joanną Koroniewską. Szczęśliwą parą są już od 15 lat, jednak to nie z nią na początku chciał się umówić. Na liście kandydatek na żonę było aż kilka gwiazd M jak miłość.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska od kilkunastu lat stanowią bardzo udany związek. Małżonkowie doczekali się już dwóch córeczek i cały czas są w sobie szaleńczo zakochani. Obydwoje są bardzo aktywni na Instagramie. Zwłaszcza podczas panującej pandemii mocno zaangażowali się w swoje social media. Uczestniczyli w wielu internetowych projektach. Sami również stworzyli cykl pod nazwą #domówkaudowborów. Zapraszali tam swoich przyjaciół z show-biznesu i urządzali z nimi ciekawe wywiady, które były okraszone sporą dawką humoru.

Obydwoje sumiennie prowadzą swoje profile i ciągle zamieszczają nowe treści. Wiosną postanowili rozszerzyć swoją działalność, zakładając własny kanał na YouTube. Na Dowbory be Happy znajdziecie całą masę filmików, które ich fani wprost uwielbiają. Joanna i Maciek opowiadają nie tylko o zawodowych sprawach, ale także o ujawniają sporo ze swojego życia prywatnego. W ostatnim nagraniu zdradzili, kiedy się poznali. Okazuje się, że początki ich znajomości były bardzo zaskakujące.

Maciej Dowobor o początkach znajomości z Koroniewską. To nie z nią chciał się umówić

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska poznali się, gdy aktorka była wielką gwiazdą serialu M jak Miłość. Maciej przyjechał na plan, aby przeprowadzić z nią wywiad. Początek ich znajomości nie zapowiadał tego, że będą tak szczęśliwym małżeństwem.

Pojechałem nagrywać kulisy „M jak miłość”. Któregoś razu powiedzieli, że muszę nagrać z tobą wywiad, a ja powiedziałem, że z tą wieśniarą to ja nie chcę. Pojechałem na zdjęcia i na dzień dobry siedzi naburmuszona blondyna, wieśniara, czyli ty, i mówi do mnie: „Spóźniłeś się” – wspominał Maciek w nagraniu, które ukazało się w social mediach.

Okazuje się, że spóźnienie było dosyć spore. A Joanna długo czekała na przyszłego męża.

Jesteś jedynym dziennikarzem, na którego poczekałam dwie godziny! – powiedziała Koroniewska.

Dziennikarz zdradził także, że natychmiast coś między nimi zaiskrzyło, ale na samym początku jechał z zamiarem umówienia się na randkę z innymi gwiazdami serialu.

Zaczęliśmy wywiad, była ze mną pani wydawca, która w trakcie wywiadu wyczuwała, że coś się kręci. Nie mogliśmy się skupić. Coś tam zaiskrzyło. Dwie godziny nagrywaliśmy! Ja pomyślałem: „Fajna dziewczyna, z zewnątrz wieśniara, ale sympatyczna. Mógłbym się z taką umawiać”. Podrywałem wszystkie – Kożuchowską, Ostałowską, Cichopek, Sydor, tylko żadna się nie zorientowała, że ją podrywam…

Żadna z pozostałych aktorek nie uległa urokowi Maćka. Widać, że on i Joanna byli sobie przeznaczeni.


Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - łazienka

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - łazienka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×