Szukaj

James Middleton ma królewski gust! Uwiódł prawdziwą ślicznotkę, ale uroda to nie jedyna jej zaleta!

James Middleton nowa dziewczyna

James Middleton nowa dziewczyna

Z kim spotyka się James Middleton?

Z kim spotyka się James Middleton, brat księżnej Kate? Paparazzi przyłapali go na wakacjach z partnerką na St Barts. Kim jest dziewczyna u jego boku? Czym się zajmuje? Jak się nazywa?

Wygląda na to, że przystojny i bajecznie bogaty brat księżnej KatePippy Middleton nie jest już do wzięcia. James Middleton, który uchodzi za jednego z najgorętszych kawalerów na Wyspach ze względu na swoje koligacje z rodziną królewską, wygląd i majątek, jest oficjalnie zajęty. Kilka dni temu paparazzi przyłapali go na wakacjach w St Barts, gdzie wypoczywa w towarzystwie siostry oraz jej męża, Jamesa Matthewsa. W ich towarzystwie widziano również Spencera Matthewsa z rodziną oraz… tajemniczą, długonogą blondynkę!

Fotografowie zrobili Jamesowi i jego dziewczynie bardzo pikantne zdjęcia. Kim jest piękność, którą brat księżnej Kate całował podczas wodnych igraszek? Alizee Thevenet pochodzi z Francji, ale obecnie zamieszkuje w Londynie. Poza śliczną buzią i boskim ciałem ma również głowę nie od parady. Pracuje jako analityk finansowy w jednej z najbardziej prestiżowych firm w londyńskim City, a jej profil na Linked zdradza, że mieszkała w 6 różnych państwach na przestrzeni ostatnich lat.

Jestem osobą nastawioną na wyniki, otwartą na nowe pomysły, potrafiącą rozwiązywać problemy z wykorzystaniem swojej kreatywności i wiedzy – pisze sama o sobie

Jeśli wierzyć brytyjskim tabloidom, James poderwał ją w barze będąc jeszcze w poprzednim związku z popularną aktorką.

Ładna z nich para?

Przystojny brat księżnej Kate ściągnął koszulkę i zaprezentował światu swój seksowny tors! Testosteron aż kipi!

Sensacyjne zdjęcia! Przystojny brat księżnej Kate przyłapany z nową dziewczyną! Paparazzi polowali na parę od prawie roku!

Siostra księżnej Kate trzy miesiące po porodzie paraduje w seksownym bikini na wakacjach! Pippa Middleton wygląda jak nastolatka!


James Middleton z ukochaną na wakacjach

James Middleton z ukochaną na wakacjach

James Middleton z dziewczyną

James Middleton z dziewczyną

James Middleton z dziewczyną

James Middleton z dziewczyną

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×