Tak wygląda nowa dziewczyna Adama Zdrójkowskiego. Nastoletnia modelka pierwsza pokazała ich wspólne zdjęcia

Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski zabrał na randkę młodszą koleżankę z branży. Z nastolatką pojawił się w jednym z warszawskich lokali. Wiadomo z kim spotyka się aktor.

Adam Zdrójkowski od wieli lat jest obecny w show-biznesie. Karierę przed kamerami zaczynał już jako mały chłopiec. Widzowie doskonale znają go między innymi z takich seriali jak Rodzina zastępcza, czy Rodzinka.pl. Dzięki tym wcieleniom zdobył ogromną popularność i nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony fanów. 22-latek dosłownie dorastał na oczach widzów, więc nic dziwnego, że skrupulatnie śledzą oni nie tylko jego karierę, ale też życie prywatne. W tym drugim ostatnio działo się całkiem sporo.

Adam przez wiele lat związany był z Wiktorią Gąsiewską. Aktorzy poznali się na planie serialu i długo byli nierozłączni. Razem pracowali i spędzali czas wolny. Fani bardzo kibicowali tej miłości, ale w zeszłym roku doszło do głośnego rozstania. Wszystko wypłynęło na jaw w momencie, gdy w sieci pojawiły się zdjęcia aktorki razem z jednym z tancerzy TzG. Po serii doniesień na ich temat Wiktoria zdecydowała się potwierdzić rozpad związku.

Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu. Życzę mu jak najlepiej, a was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy prawdziwy powód naszego rozstania – napisała w social mediach.

Adam Zdrójkowski ma nową dziewczynę. Z kim się spotyka?

Zaledwie kilka dni temu w tabloidzie pojawiła się informacja o tym, że serce Wiktorii Gąsiewskiej jest zajęte przez kolegę z planu Barw Szczęścia. Wcześniej gwiazda udzieliła wywiadu Jastrząb Post, gdzie mówiła, jak trudne emocje towarzyszyły jej po rozstaniu z Adamem.

Nigdy nie jest przyjemnie, kiedy ktoś komentuje rzeczy, których nie widział, nie słyszał i gdzieś tam zawsze kij ma dwa końce. Ja nie chciałam się wypowiadać, bo jestem osobą, która swoje prywatne sprawy trzyma dla siebie, nie piorę brudów w internecie, uważam to za niesmaczne. Było to ciężkie. Nie będę ukrywać, ale przeżyłam to i teraz już jest o wiele lepiej. Dużo wsparcia dostałam ze strony bliskich, ze strony rodziny i to jest bardzo ważne w takich momentach. Uśmiech teraz mi się rysuje na twarzy – objaśniła reporterce naszego portalu.

Zdaje się, że nie tylko Wiktora już zapomniała o dawnej miłości. Adam Zdrójkowski również zaczął chodzić na randki. Jak dowiedział się portal Pudelek młody aktor w jednym z warszawskich lokali umówił się z 16-letnią Vanessą Rojewską.

Adam Zdrójkowski spędził ostatnio miły wieczór z Vanessą Rojewską. Celebryta i 16-latka byli widziani w jednej z modnych warszawskich restauracji. Po kolacji wsiedli razem do samochodu Zdrójkowskiego i odjechali – czytamy na portalu Pudelek.

Vanessa jest początkującą aktorką i pojawiła się w takich filmach jak: The End i Święta Inaczej. Na planie tego drugiego spotkała się ze Zdrójkowskim, a nawet wrzuciła ich wspólne zdjęcia do sieci. Prężnie też prowadzi swoje social media i określa się jako influencerkę. Rojewska pochodzi ze Szczecina i na co dzień uczy się w liceum o profilu językowo-prawnym. Jej wielką pasją jest taniec towarzyski.

Lubię naukę, ale kocham sport. Od 12 lat trenuję taniec towarzyski, dance hall i high heels. Chciałabym związać swoją przyszłość z aktorstwem, dlatego uczęszczam na zajęcia teatralne i śpiewu – pisze o sobie w sieci.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Vanessy. Pozostaje czekać na to, aż Adam odniesie się do nowej znajomości ze śliczną blondynką.


Vanessa Rojewska i Adam Zdrójkowski

Vanessa Rojewska i Adam Zdrójkowski

Vanessa Rojewska i Adam Zdrójkowski

Vanessa Rojewska i Adam Zdrójkowski

Vanessa Rojewska

Vanessa Rojewska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×