Rafał Mroczek znalazł pocieszenie po rozstaniu z żoną. Wspiera go śliczna gwiazda „M jak miłość”

Rafał Mroczek ma psa

Rafał Mroczek ma psa

Rafał Mroczek przeżywa obecnie bardzo ciężkie chwile. Rozstał się z Joanną Skrzyszewską. Może jednak liczyć na wsparcie bliskich osób. Zobaczcie, to są prawdziwi przyjaciele.

Rafał Mroczek i Joanna Skrzyszewska rozstali się po 13 latach szczęśliwego związku. Para ma córeczkę Zosię i teraz to właśnie kilkuletnia dziewczynka jest najważniejsza dla aktora. Nie został jednak sam ze swoimi problemami, może liczyć na wsparcie.

Zobacz: Rafał Mroczek rozstał się z partnerką? Jego komentarz nie uciszy plotek

Rafał Mroczek – rozstanie z Joanną Skrzyszewską

Pod koniec sierpnia pojawiły się informacje o rozstaniu pary. O tym, że drogi zakochanych czasem się rozchodzą wie każdy. Ważne jest, żeby pożegnać się z klasą. Każdy też zdaje sobie sprawę, jak ważne jest w tej sytuacji dobro dziecka.

Mimo, że nie ma najmniejszych wątpliwości, że aktor pragnie dla córki wszystkiego, co najlepsze, nie potrafił dogadać się w tej sprawie z Joanną. Z tego powodu pojawiły się pewne nieprzyjemności. Byli partnerzy wciąż nie doszli jednak całkowicie do porozumienia w kwestii opieki nad 3-letnią Zosią.

Zobacz: Rafał Mroczek wydał oświadczenie w sprawie rozstania z partnerką i podziału obowiązków rodzicielskich. Wszystko po policyjnej interwencji w jego mieszkaniu!

Rafał Mroczek – wsparcie ze strony bliskich

Aktora mocno wspierają bliscy – nie tylko rodzina, lecz także przyjaciele z serialu M jak miłość. Na Żywo podaje, że jego losem szczególnie przejmuje się Małgorzata Pieńkowska, która od lat gra jego mamę.

Bardzo go ceni. Matkuje mu nie tylko na ekranie, ale również w realnym życiu. Wielokrotnie jej pomagał, gdy zmagała się z nowotworem piersi, kibicował, kiedy występowała w „Tańcu z Gwiazdami”. Pocieszał, gdy musiała rozstać się z córką, kiedy wyjechała studiować w innym mieście. Teraz ona go wspiera, rozmawia, tłumaczy – zdradził informator tabloidu.

To bardzo ważne, że w tak trudnym momencie swojego życia aktor może liczyć na przyjaciół. Zważywszy, jak długo są razem na planie serialu, można się domyślać, że są jak rodzina.

Zobacz: To nie bracia Mroczek dostali rolę w “M jak miłość”! W serialu mieli zagrać inni przystojniacy!


Laura Samojłowicz i Rafał Mroczek w

Laura Samojłowicz i Rafał Mroczek w "M jak miłość"

Laura Samojłowicz i Rafał Mroczek w

Laura Samojłowicz i Rafał Mroczek w "M jak miłość"

Rafał Mroczek z córką

Rafał Mroczek z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×