Padną rekordy oglądalności! Rafał Maserak w nowym „Tańcu z gwiazdami” ma wziąć w obroty największą gwiazdę w kraju!

Zdjęcie (1) Padną rekordy oglądalności! Rafał Maserak w nowym „Tańcu z gwiazdami” ma wziąć w obroty największą gwiazdę w kraju!

[1/8] Beata Kozidrak - Earth Festival Uniejów 2019

Zdjęcie (2) Padną rekordy oglądalności! Rafał Maserak w nowym „Tańcu z gwiazdami” ma wziąć w obroty największą gwiazdę w kraju!

[2/8] Macademian Girl i Rafał Maserak – Taniec z gwiazdami 9, półfinał

Zdjęcie (3) Padną rekordy oglądalności! Rafał Maserak w nowym „Tańcu z gwiazdami” ma wziąć w obroty największą gwiazdę w kraju!

[3/8] Rafał Maserak wspomina Małgorzatę Foremniak

Zdjęcie (4) Padną rekordy oglądalności! Rafał Maserak w nowym „Tańcu z gwiazdami” ma wziąć w obroty największą gwiazdę w kraju!

[4/8] Beata Kozidrak – aukcja WOŚP 2019, kreacja Patrycji Kujawy

Zdjęcie (5) Padną rekordy oglądalności! Rafał Maserak w nowym „Tańcu z gwiazdami” ma wziąć w obroty największą gwiazdę w kraju!

[5/8] Rafał Maserak zostanie ojcem

Zdjęcie (6) Padną rekordy oglądalności! Rafał Maserak w nowym „Tańcu z gwiazdami” ma wziąć w obroty największą gwiazdę w kraju!

[6/8] Dlaczego Beata Kozidrak nosi perukę?

Zdjęcie (7) Padną rekordy oglądalności! Rafał Maserak w nowym „Tańcu z gwiazdami” ma wziąć w obroty największą gwiazdę w kraju!

[7/8] Rafał Maserak – Polsat, wiosenna ramówka 2018

Zdjęcie (8) Padną rekordy oglądalności! Rafał Maserak w nowym „Tańcu z gwiazdami” ma wziąć w obroty największą gwiazdę w kraju!

[8/8] Beata Kozidrak w stylizacji Mario Menezi - studio Dzień Dobry TVN

Komentarze

×