Szukaj

„Taniec z gwiazdami”: Z kim zatańczy Rafał Maserak? Zaskoczenie to mało powiedziane!

Już wiemy, z kim Rafał Maserak zatańczy w 10. edycji Tańca z gwiazdami. Producenci programu ujawnili nazwisko tanecznej partnerki przystojniaka. Czy powtórzy sukces Anny Muchy, i sięgnie po Kryształową Kulę? Internauci nie mają co do tego żadnych wątpliwości.
Rafał Maserak, Taniec z gwiazdami, z kim tańczy?

Rafał Maserak, Taniec z gwiazdami, z kim tańczy?

Jedną z największych gwiazd wylansowanych przez Taniec z gwiazdami jest Rafał Maserak. Tancerz zadebiutował na parkiecie show w pierwszej edycji, emitowanej wiosną 2005 roku w TVN-ie. Wówczas zajął 6. miejsce w duecie z pogodynką Klaudią Carlos. Łącznie wystąpił w dwudziestu edycjach, z czego dwukrotnie wywalczył Kryształową Kulę – z Anną Muchą i Julią Kamińską. Teraz ma szansę na trzecie zwycięstwo i zarazem pierwszej w Polsacie. Właśnie ujawniono, kto został taneczną partnerką przystojniaka w nowej edycji.

Producenci zdradzili, że jesienią 2019 Rafał Maserak w Tańcu z gwiazdami zatańczy z Joanną Lazer, którą publiczność kojarzy również jako Rudą z Red Lips. Piosenkarka o swoim tanecznym partnerze opowiedziała w nagraniu, które trafiło na Instagram programu:

Próby z moim partnerem idą jak po grudzie, ponieważ ja zaczynam, a on jest zawodowcem.

Rafał z kolei jest pod wrażeniem temperamentu swojej partnerki:

Z tego co wiem. ma większy temperament ode mnie.

Zobacz: Kto z kim zatańczy w “Tańcu z gwiazdami”? Tabloid dotarł do listy par!

A jak na duet Lazer – Maserak zareagowali internauci? W komentarzach pojawiły się głównie pozytywne opinie. Niektórzy twierdzą nawet, że Rafał i Ruda, to murowani kandydaci do zwycięstwa:

  • Wiadomo, kto wygra.
  • Jak mi się podoba dobór gwiazd i tancerzy w tym roku.
  • Ruda i Maserak, to będzie atomowa energia.

Przypomnijmy, że dotychczas Polsat ujawnił następujące pary 10. edycji: Kamil Kuroczko i Magda BeredaSandra KubickaAdam Adamonis, Damian Kordas i Janja Lesar, Ola Kot i Tomasz Barański.

Macie już swojego faworyta?

Zobacz: Legenda TVP odrzuciła propozycję udziału w “Tańcu z gwiazdami”! Po jej słowach zrobi się głupio większości gwiazd show Polsatu

Zobacz: Znamy nową gwiazdę “Tańca z gwiazdami”! Polsat ściągnął go z zagranicy! Co za przystojniak


Joanna Lazer i Rafał Maserak parą w Tańcu z gwiazdami

Joanna Lazer i Rafał Maserak parą w Tańcu z gwiazdami

Joanna Lazer w Tańcu z gwiazdami

Joanna Lazer w Tańcu z gwiazdami

Joanna Lazer wystąpi w Tańcu z gwiazdami

Joanna Lazer wystąpi w Tańcu z gwiazdami

×