Szukaj

Lady Gaga zdradzała Bradleya Coopera z dwoma mężczyznami na raz! I to jakimi!

Lady Gaga zdradzała Bradleya Coopera

Lady Gaga spotykając się z Bradleyem Cooperem miała jeszcze dwóch kochanków! Amerykański tabloid donosi o skrywanych przez gwiazdę romansach i ujawnia tożsamość obu mężczyzn. Wszystko wyszło na jaw dzięki informatorowi.

Lady Gaga nie daje o sobie zapomnieć. Właśnie na jaw wyszły informacje, które sprawią, że powinna spalić się ze wstydu. Rozbijając związek Bradleya Coopera i Iriny Shayk, piosenkarka miała jeszcze na boku dwóch mężczyzn, których zwabiła do swojego apartamentu.

Przebiegła artystka postawiła wszystko na jedną kartę i jednocześnie romansowała z trzema amantami. National Enquirer ujawnił ich nazwiska. Pierwszym i najważniejszym z nich, jak łatwo można się domyślić, był Bradley Cooper, któremu Lady Gaga nie szczędziła czułości podczas promocji filmu Narodziny Gwiazdy, drugim inżynier dźwięku – Dan Horton, a trzecim „partnerem” okazał się być amerykański aktor – Jeremy Renner. Oczywiście Cooper nie miał zielonego pojęcia, że w jego relacji jest ktoś jeszcze.

Zobacz: Lady Gaga i Bradley Cooper przyłapani na sekretnym spotkaniu! Co tam się działo!

Od lewej: Jeremy Renner i Dan Horton

Od lewej: Jeremy Renner i Dan Horton

Z kim Lady Gaga zdradzała Bradleya Coopera?

Jak donosi tajny informator National Enquirer, pod koniec zeszłego miesiąca piosenkarka została przyłapana, kiedy całowała Hortona podczas lunchu w Los Angeles, ale według nagłówków, jej nowy romans, to tylko wstęp do grubszej gry. Podobno laureatka Oscara nie była w stanie dłużej znosić wahania nastrojów Bradleya, który po rozstaniu z Iriną „zaszył się w domu i stracił pozytywne nastawienie do życia”.

Ona gra na boisku i ma kilku dobrych zawodników w kolejce, a po tylu nieudanych związkach cieszy się, że ma powodzenie – informuje źródło magazynu.

Zdjęcia z namiętnej randki obiegły media na całym świecie. To właśnie one, według ustaleń OK!, miały doprowadzić do definitywnego rozstania Lady Gagi z Bradleyem Cooperem.

To zdjęcie złamało serce Bradleya – głosił nagłówek na okładce tabloidu.

Bradley Cooper i Lady Gaga na okładce OK!

Bradley Cooper i Lady Gaga na okładce OK!

Rzekome źródło twierdzi także, że Lady Gaga w dalszym ciągu uwielbia Bradleya Coopera, a Renner jest dla niej świetną odskocznią od codziennych zmartwień. Dobrze się razem bawią, ale bez zbędnych oczekiwań i planów.

Jeśli tak dalej pójdzie, nie zdążymy się połapać, z kim aktualnie spotyka się piosenkarka. Niestety, Lady Gaga, swoim zachowaniem nieco przypomina modliszkę, i tak właśnie określił ją poczytny brukowiec. Czy to powód do dumy? Raczej w to wątpimy…

Zobacz: Irina Shayk wyrwała największego przystojniaka z Hollywood! Taką ripostą dobije Bradleya Coopera! Nawet Lady Gaga padnie z wrażenia!


Lady Gaga i Bradley Cooper screen z filmu

Lady Gaga i Bradley Cooper screen z filmu "Narodziny gwiazdy"

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper są parą?

Lady Gaga i Bradley Cooper są parą?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×