Szukaj

Irina Shayk nie zna litości! Na oczach Bradleya Coopera romansuje z jego najlepszym przyjacielem! To się nazywa zemsta!

Irina Shayk znalazła doskonały sposób na to, by dopiec Bradleyowi Cooperowi. Modelka znów zaczęła randkować. I to z najbliższym przyjacielem swojego byłego partnera!
Bradley Cooper i Irina Shayk

Bradley Cooper i Irina Shayk

Irina Shayk i Bradley Cooper byli ze sobą prawie 5 lat. Owocem miłości modelki i aktora jest dwuletnia córeczka, która stała się oczkiem w głowie partnerów. Chociaż wydawać by się mogło, że łączące uczucie przetrwa kolejne lata, zakochani postanowili się rozstać.

Wygląda jednak na to, że Shayk szybko wyleczyła się z miłości do Bradleya. Jak informuje Ok! rosyjska modelka zaczęła się umawiać na randki z mężczyznami, którzy są zupełnym przeciwieństwem aktora. Supermodelka przysięgła, że po rozstaniu zwiąże się z kimś surowym i ultra męskim, a teraz okazuje się, że jakby tego było mało – jest nim jeden z najbliższych kolegów Coopera:

Wie, że dla Bradleya to, że będzie pokazywać się ze zgrają wspaniałych, sławnych, a przy okazji tajemniczych mężczyzn, byłoby prawdziwym kopniakiem. W ten sposób chce pokazać mu, że nie siedzi i nie użala się nad sobą. Ona jest naprawdę podekscytowana tą sytuacją, bo doskonale wie, że może dostać każdego mężczyznę, którego zechce. To taka jej słodka zemsta – przyznaje tabloid.

Nic więc dziwnego, że kolorowa prasa regularnie informuje o nowych podbojach gwiazdy, a także o jej flirtach, z którymi wcale się nie kryje. Tak jak w czwartek, kiedy publicznie wyznała miłość przystojnemu przyjacielowi. To jednak dopiero początek listy. W gronie potencjalnych adoratorów gwiazdy znalazł się także m.in. były mąż Jennifer Aniston – Justin Theroux. 

Czy w ten sposób zakochani wrócą do siebie? Czas pokaże. Pewne jest jednak, że ten temat jeszcze niejeden raz będzie budzić zainteresowanie kolorowej prasy.

Zobacz: Irina Shayk wyznała miłość przystojniakowi! Od kilku miesięcy plotkowało się o ich romansie!

Zobacz: Lady Gaga i Bradley Cooper rozstali się! O co poszło? Irina Shayk ma powody do świętowania!.

Zobacz: Irina Shayk kusi na zdjęciu z najseksowniejszą modelką świata! Bradley Cooper padnie z zazdrości na widok tej zmysłowej sesji!


Irina Shayk i Riccardo Tisci - wspólne zdjęcie na Instagramie

Irina Shayk i Riccardo Tisci - wspólne zdjęcie na Instagramie

Bradley Cooper, Irina Shayk, Gloria Campano

Bradley Cooper, Irina Shayk, Gloria Campano

Bradley Cooper i Irina Shayk z córką Leą

Bradley Cooper i Irina Shayk z córką Leą

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×