Z kim Brad Pitt jest aktualnie? Jego nowa partnerka to blond piękność. Totalne przeciwieństwo Angeliny Jolie

Brad Pitt ma nową partnerkę. Jak donoszą amerykańskie media, aktor spotyka się z blond pięknością, która jest zupełnym przeciwieństwem Angeliny Jolie. Kim jest i jak wygląda Sat Hari Khalsie?

Brad Pitt i Angelina Jolie przez lata tworzyli niemal idealną parę. Aktorzy poznali się na planie filmu Mr&Mrs Smith, gdzie wcielali się w rolę małżonków. Uczucie błyskawicznie przeniosło się z kinowej produkcji do prawdziwego życia. Para nie tylko zamieszkała razem, ale po latach wzięła ślub i wspólnie wychowywała gromadkę dzieci.

Zobacz: Brad Pitt podpadł córce. Shiloh Jolie-Pitt nawet nie ukrywa, że jest zła na ojca

Brad Pitt ma nową dziewczynę. Z kim się spotyka?

Wiadomość o rozwodzie Pitta i Jolie była wielkim szokiem dla fanów małżonków. Mało kto spodziewał się bowiem, że ich związek zakończy się tak szybko. Od momentu, w którym ich rozstanie stało się faktem, dawni kochankowie byli łączeni z różnymi osobami. Jolie miała spotykać się m.in. z brytyjskim milionerem, ze swoim ochroniarzem, a ostatnio z Bradleyem Cooperem.

Angelina Jolie w sesji dla Elle

Angelina Jolie w sesji dla Elle

Brad z kolei spotykał się z aktorkami i innymi gwiazdami. Informacje te jak do tej pory, okazywały się plotkami. Czy tym razem będzie inaczej? Jak podaje Us Weekly Pitt zakochał się, i to ze wzajemnością. Ponoć jego serce skradła projektantka biżuterii, Sat Hari Khalsie.

Sat i Brad znają się od ponad roku, nie zaiskrzyło jednak między nimi od razu. Dopiero po czasie dojrzeli do tego, by zacząć się spotykać. Stwierdzili, że chcą być razem, co udowodnili też na jednej z ostatnich imprez, podczas której wpatrzeni byli w siebie, jak w obrazek.

Jest bardzo silna i ma piękny umysł. To mu się podoba. Sat jest dla niego wyjątkowa i lubi spędzać z nią czas – podaje źródło tabloidu.

Zobacz: Brad Pitt, Rihanna, Bruno Mars – jak nazywają się naprawdę? Światowe gwiazdy oszukują fanów posługując się nie swoimi imionami!

Na ten moment zarówno projektantka, jak i aktor nie odnieśli się do rewelacji tabloidu.

Zobacz: Brad Pitt i Jennifer Aniston razem na festiwalu w Wenecji! Tabloid powołuje się na nowe zdjęcia pary


Sat Hari Khalsie - nowa dziewczyna Brada Pitta

Sat Hari Khalsie - nowa dziewczyna Brada Pitta

Sat Hari Khalsie spotyka się z Bradem Pittem

Sat Hari Khalsie spotyka się z Bradem Pittem

Sat Hari Khalsie z córką

Sat Hari Khalsie z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×