Z córką Kasi Kowalskiej jest już coraz lepiej. Gwiazda ucieszyła fanów nowym zdjęciem

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska opublikowała nowe zdjęcie. Uśmiech i spokój, jaki płynie z jej postu, potwierdza tylko, że jej córka czuje się coraz lepiej. Wokalistka pozuje bez grama makijażu i wygląda zjawiskowo.

Kasia Kowalska przez ostatnie kilka tygodni przeżywała bardzo trudne chwile. W internecie pojawił się jej dramatyczny apel w związku z panującą na świecie pandemią koronawirusa. Okazało się, że jej córka – 23-letnia Ola, która na stałe mieszka w Wielkiej Brytanii, trafiła do jednego z londyńskich szpitali z podejrzeniem zakażenia SARS-CoV-2. Stan dziewczyny był bardzo ciężki. Piosenkarka otrzymała telefon od lekarzy z prośbą o wyrażenie zgody na intubację. Ola została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej, a rokowania nie były zbyt optymistyczne.

Całą sytuację utrudniały wprowadzone obostrzenia, które uniemożliwiły wokalistce pobyt przy córce w tak ciężkim dla niej czasie. Na informacje ze szpitala mogła liczyć jedynie raz na kilka dni. Zewsząd płynęły słowa wsparcia, za które Kasia dziękowała w social mediach.

Fani wstrzymali oddech i niecierpliwie oczekiwali jakichkolwiek wieści o stanie zdrowia Oli. W końcu w zeszłym tygodniu pojawiło się światełko w tunelu. Kowalska dodała post, w którym poinformowała, że jej córka czuje się o wiele lepiej.

Córka Kasi Kowalskiej wraca do zdrowia

Stan Oli Kowalskiej się ustabilizował, a piosenkarka pierwszy raz od trzech tygodni poczuła ulgę i mogła spokojnie odetchnąć. Na profilach wokalistki w serwisach społecznościowych zaczęły pojawiać się zdjęcia, które nie pozostawiają żadnych wątpliwości – Ola czuje się coraz lepiej.

Kasia już 2 maja zagra koncert w Ciechanowie. Odbędzie się on na świeżym powietrzu, scena zostanie ustawiona między budynkami mieszkalnymi. Aby uczestniczyć w wydarzeniu, fani nie będą nawet musieli nawet opuszczać swoich domów. Wystarczy, że wyjrzą przez okno lub staną na balkonie.

Kasia Kowalska: zdjęcie bez makijażu

Artystka opublikowała właśnie kolejne zdjęcie. Wokalistka jest uśmiechnięta, a na jej twarzy nie ma nawet grama makijażu. Widać za to radość i wielki spokój.

View this post on Instagram

#dzieńdobrywszystkim????

A post shared by Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial) on

Pozując razem ze swoim uroczym kotem, wysyła obserwatorom wirtualnego całusa. Fani od razu zareagowali na nowy post. Oto niektóre komentarze, które pojawiły się pod zdjęciem.

  • Kasiu cieszę się, że Twoja córka zdrowieje. Wszystkiego dobrego dla Was.
  • Dzień dobry Kasu, w oczach jest uśmiech, to najważniejsze.
  • Cześć Kasiu. Z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem w kolejny dzień.

Nie sposób nie zauważyć, że pomimo upływającego czasu Kasia nadal ma urodę 20-latki. Co tu dużo mówić – w tak naturalnym wydaniu wygląda po prostu pięknie.


Kasia Kowalska

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska i Ola Kowalska

Kasia Kowalska i Ola Kowalska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×