Szukaj

Stan zdrowia Britney Spears nagle uległ znacznemu pogorszeniu! Gwiazda wydała oświadczenie, którym wywołała wielki niepokój wśród swoich fanów!

W ostatnim czasie fani księżniczki pop Britney Spears mają sporo powodów do zmartwień. Gwiazda przebywała bowiem w szpitalu psychiatrycznym, natomiast w ostatnim czasie jej dziwne zachowanie sugeruje, że nadal walczy z tajemniczą chorobą.
Britney Spears schudła

Britney Spears schudła

Britney Spears fanom muzyki pop przedstawiać raczej nie trzeba. Amerykańska gwiazda w błyskawicznym tempie stała się niekwestionowaną księżniczką popu, znaną i uwielbianą przez fanów na całym świecie. Niestety czas jej wielkiej sławy minęły raczej bezpowrotnie. Piosenkarka ostatnio choruje, poza tym wplątała się w ogromne problemy rodzinne. Przez te przykre okoliczności na początku 2019 roku Britney Spears zawiesiła swoją karierę. Gwiazda nieoczekiwanie znalazła się w szpitalu psychiatrycznym.

Niestety wokalistka nie wróciła do koncertowania, a swój stan zdrowie opisała w niepokojącym oświadczeniu skierowanym do fanów:

 Moja sytuacja jest wyjątkowa, ale mogę obiecać, że w tym momencie robię to, co dla mnie najlepsze. Może nie wiecie na mój temat zbyt dużo, ale jestem silna i dlatego walczę o to, czego chcę. Wasze poświęcenie i miłość jest niesamowita, ale w tym momencie potrzebuje odrobiny prywatności, by poradzić sobie ze wszystkimi trudnymi sprawami w życiu. Jeśli mnie posłuchacie, będę na zawsze wdzięczna – napisała Britney.

Wiadomo również, że z uwagi na swój stan zdrowia artystka odwołała planowaną trasę koncertową w Las Vegas.

To była kumulacja problemów. Musieliśmy zawiesić występy, ponieważ jej leki przestały działać, a oprócz tego była rozproszona chorobą swojego taty – informuje agent gwiazdy.

Media zagraniczne sugerowały również wielokrotnie, że wokalistka przebywała w szpitalu psychiatrycznym przez swojego ojca, który umieścił własną córkę w zakładzie wbrew jej woli, zmuszając ją do przyjmowania silnych psychotropowych leków. Na szczęście w tak trudnych dla siebie chwilach Britney ma ogromne wsparcie mamy oraz swojego partnera Sama Asghariego. Obecność partnera u jej boku skłoniła jednak fanów piosenkarki do podejrzeń, że 25-latek przejął całkowitą kontrolę nad Britney, a szczególnie nad jej Instagramem. Piosenkarka postanowiła jednak rozwiać wszelkie plotki w tym temacie udostępniając zadziwiające wideo.

Dla tych, którzy myślą, że sama nie prowadzę swojego konta nagrałam to wideo wczoraj, więc się mylicie. Mam nadzieję, że wam się spodoba – mówi gwiazda.

Okazało się jednak, że nagranie nie uspokoiło fanów piosenkarki, którzy jeszcze bardziej się zmartwili niepokojącym stanem swojej idolki. Britney sprawia bowiem wrażenie przygnębionej i nieobecnej.

Trzymamy kciuki za zdrowie Britney.

View this post on Instagram

????????????????????

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Totalnie odmieniona Britney Spears wraca do gry! Dawno nie wyglądała tak dobrze!

 

Stan zdrowia Britney Spears uległ znacznemu pogorszeniu! Gwiazda wydała oświadczenie, którym wywołała wielki niepokój wśród swoich fanów!

Stan zdrowia Britney Spears uległ znacznemu pogorszeniu! Gwiazda wydała oświadczenie, którym wywołała wielki niepokój wśród swoich fanów!


Britney Spears schudła po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego

Britney Spears schudła po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego

Britney Spears wydała oświadczenie

Britney Spears wydała oświadczenie

Rodzice Britney Spears – matka Lynne i ojciec Jamie

Rodzice Britney Spears – matka Lynne i ojciec Jamie

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×